close icon
page-title
Anna
Anna

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Anna
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Francja, Gwadelupa, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: EuropaCorp

Anna Vider - Cały Film Online

star6.7
2573Ocen
date2019
date1h 59m

Skomentuj

 • avatar

  EdiHejka

  |6 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  AgaMaga

  |5 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  MatVOD

  |7 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  UnwindViewing

  |10 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  MatPat

  |12 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  titek

  |12 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Co skrywa przeszłość słynnej modelki?

Anna Poliatova, gwiazda światowych wybiegów, osiągnęła niebywały sukces w branży mody. Jednak za jej olśniewającą karierą kryje się mroczna tajemnica z przeszłości. Zanim stała się jedną z najpopularniejszych modelek, Anna prowadziła zupełnie inne życie w ciemnych zaułkach Moskwy. Kto naprawdę jest tą piękną, ale zagadkową kobietą? Całkiem możliwe, że obydwie tożsamości stanowią jedynie przykrywkę dla jej prawdziwego oblicza.

Anna

Gdzie obejrzeć cały film Anna 2019 za darmo?

Jeśli chcesz obejrzeć pełną wersję filmu Anna z 2019 roku za darmo, polecamy skorzystać z serwisu vider-info.com. To jedna z popularnych platform streamingowych, na której znajdziesz ten głośny thriller akcji z polskimi napisami. Oczywiście Anna jest także dostępna na innych legalnych portalach VOD oraz w wybranych serwisach streamingowych, ale vider-info.com często przygotowuje specjalne promocje i oferty umożliwiające obejrzenie filmu za darmo.

Jaki jest główny wątek produkcji?

Fabuła Anna opowiada historię tytułowej bohaterki, która była niegdyś narkomanką w moskiewskim półświatku, a dziś jest topową modelką na największych paryskich wybiegach. Jednak żadna z tych ról nie odzwierciedla jej prawdziwego oblicza. W rzeczywistości Anna jest uwikłana w sieć międzynarodowych konspiracji i wywiadu, wykorzystując swoje wdzięki i urodę jako broń do manipulowania potężnymi ludźmi.

Ten film to trzymająca w napięciu opowieść szpiegowska, w której nic nie jest takie, jak się pozornie wydaje. Anna musi się zmierzyć z dwoma światowymi potęgami wywiadowczymi i odkryć prawdę o własnej tożsamości. Film zadaje kluczowe pytanie: kim naprawdę jest ta piękna, ale niebezpieczna kobieta? Czy jej życie modelki to tylko przykrywka, a ona sama stanowi kluczowy pionek w wielkiej grze wywiadów?

Zakulisowe sekrety świata mody

Film Anna daje wgląd w mroczne i często skrywane oblicze branży mody. Choć to środowisko kojarzy się głównie z luksusem i blaskiem fleszy, Anna ukazuje, jak bardzo może być ono zdominowane przez wyrachowanie, cynizm oraz bezwzględną walkę o wpływy i pieniądze. Tytułowa bohaterka wykorzystuje swoją urodę jako narzędzie wpływu, manipulując najbardziej wpływowymi osobistościami ze świata mody.

Widzowie poznają kulisy wielkiego biznesu modowego - intrygujące zakulisowe rozgrywki, gry pozorów i niebezpieczne układy sięgające daleko poza wybiegi. Anna rzuca światło na tę złożoną i często zawoalowaną rzeczywistość, pełną zmów i zdrad. Sukces w tej branży może wymagać podjęcia mrocznych decyzji i zdradzenia własnej tożsamości.

Anna

Przełomowa rola Sashy Luss

Ogromnym atutem filmu jest Sasha Luss, która w roli tytułowej zaskarbiła sobie uznanie krytyków na całym świecie. Ta rosyjska modelka i aktorka wcieliła się w postać Anny w sposób wiarygodny i przekonujący, mimo iż była to jej pierwsza tak ważna rola kinowa. Luss z naturalnym wdziękiem i charyzmą poradziła sobie znakomicie w wymagającej roli, udowadniając swój niebywały talent aktorski.

Jej wielowymiarowa interpretacja postaci Anny była kluczowym elementem sukcesu tego ambitnego thrillera szpiegowskiego. Luss świetnie oddała złożoność psychologiczną bohaterki, lawirującej między dwiema sprzecznymi tożsamościami - topowej modelki i niebezpiecznej agentki. Jej ekranowa obecność przykuwała uwagę i dodawała filmowi niezbędnej dawki autentyzmu.

Dlaczego warto obejrzeć ten głośny thriller akcji?

Anna to efektowny, trzymający w napięciu thriller szpiegowski wyprodukowany przez EuropaCorp ze świetnym budżetem 34 milionów dolarów. Fabuła pełna zwrotów akcji, intryg i zaskakujących zwrotów sytuacyjnych na długo pozostaje w pamięci widza. Film realizuje unikalną wizję, łącząc elementy kina akcji, szpiegowskiego i obyczajowego, dzięki czemu dostarcza naprawdę wyjątkowych wrażeń.

Zachęcamy do obejrzenia Anna na vider-info.com - to jedna z najlepszych opcji na oglądanie tego tytułu zupełnie za darmo i z polskimi napisami. Oczywiście cały film Anna 2019 jest dostępny również na innych legalnych platformach VOD i w serwisach streamingowych. Ostatecznie jednak, niezależnie od tego, gdzie zdecydujecie się obejrzeć ten głośny tytuł, z pewnością będzie to doskonale spędzony czas.

9 Podobnych Filmów

Hubert Baran

Hubert Baran

Witajcie! Nazywam się Hubert Baran i jestem miłośnikiem klasyków kina. Podziwiam mistrzów za warsztat, ponadczasowość ich dzieł, umiejętność poruszania uniwersalnych tematów. W recenzjach analizuję filmy w kontekście epoki, dokonań reżysera, ewolucji gatunków. Staram się pisać przystępnie, by zarażać miłością do kina kolejne pokolenia.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2573

Udostępnij