close icon
page-title
Black Adam
Black Adam

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Black Adam
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: New Line Cinema

Black Adam Vider • Cały Film • Online

star7
5943Ocen
date2022
loader

Recenzje

 • avatar

  EdiHejka

  |3 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |3 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  AgaMaga

  |7 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  UnwindViewing

  |8 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  Bacha

  |9 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |11 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatVOD

  |12 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  titek

  |14 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Trailer

Spis treści

Jak wykreowano antybohatera Black Adama?

Black Adam to postać z uniwersum DC Comics, która od lat budzi ogromne emocje wśród fanów. W filmie z 2022 roku w reżyserii Jaume'a Collet-Serry ujrzymy mroczną i brutalną wersję tego antybohatera w niezwykle sugestywnej i charizmatycznej interpretacji Dwayne'a Johnsona. Scenariusz skupia się na przedstawieniu skomplikowanej przeszłości Adama, ukazując, w jaki sposób z obrońcy ludzkości stał się bezwzględnym mścicielem.

Brutalna sprawiedliwość

Twórcy nie bali się pokazać Czarnego Adama jako antybohaterski odpowiednik Supermana. Jego pragnienie wymierzenia sprawiedliwości często przybiera brutalne i bezwzględne formy. Widowiskowe sceny akcji pełne są efektownej przemocy, co może wzbudzić kontrowersje wśród części widzów. Niemniej jednak, jest to spójna i konsekwentna wizja postaci, która od początku swojego istnienia wzbudzała skrajne emocje.

Black Adam

Kto występuje w obsadzie blockbustera?

Obsada filmu Czarny Adam to prawdziwa parada gwiazd. Oprócz Dwayne'a Johnsona w głównej roli, na ekranie pojawią się:

Tak znakomity dobór aktorów z całą pewnością świadczy o wysokim poziomie produkcji i ogromnym potencjale komercyjnym przedsięwzięcia. Fani powinni być więc usatysfakcjonowani zarówno jakością gry aktorskiej, jak i efektów specjalnych oraz realizacją widowiskowych scen akcji.

Gdzie obejrzeć cały film Black Adam 2022 za darmo?

Aby obejrzeć cały film Black Adam 2022 za darmo, najlepszym wyborem będzie platforma vider-info.com. Jest to jedna z najpopularniejszych stron streamingowych, która oferuje ogromną bibliotekę filmów i seriali dostępnych legalnie i bez opłat. Black Adam z lektorem pl lub napisami jest już dostępny na vider-info.com, więc możesz obejrzeć go online na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Oprócz vider-info.com, Black Adam online jest również dostępny na innych platformach VOD, jednak większość z nich wymaga opłaty. Jeśli zatem chcesz cieszyć się tym widowiskowym blockbusterem superbohaterskim zupełnie za darmo, vider-info.com jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Co kryje się za produkcją najdroższego filmu superbohaterskiego 2022?

Black Adam to jedna z najdroższych i najbardziej oczekiwanych premier 2022 roku. Z szacowanym budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów, jest to największa inwestycja Warner Bros w ubiegłym roku. Tak ogromny nakład finansowy pociągnął za sobą potężne wyzwania produkcyjne i logistyczne.

Wyzwania realizacji

Twórcy musieli zmierzyć się z koniecznością realizacji efektownych scen akcji z użyciem najnowocześniejszych technologii filmowych. Efekty specjalne stanowią kluczowy element produkcji, pozwalając w pełni ukazać nadludzkie moce Czarnego Adama. Ponadto, wyzwaniem było stworzenie wiarygodnych, rozbudowanych światów odwiedzanych przez bohaterów.

Realizację utrudniały także globalne okoliczności - zdjęcia były przerywane przez pandemię COVID-19. Ogromne zaangażowanie finansowe i technologiczne pozwoliło jednak doprowadzić produkcję do końca i zaprezentować widzom widowiskowy film akcji na miarę oczekiwań fanów.

Black Adam

Jakie są reakcje krytyków na premierę Czarnego Adama?

Premiera Black Adama spotkała się z mieszanymi reakcjami krytyków. Jedni chwalą film za efektowną realizację, niepowtarzalną interpretację głównej postaci oraz porywające sceny akcji. Inni natomiast krytykują zbyt powierzchowny scenariusz i brak głębi w charakteryzacji bohaterów.

Niemniej jednak większość recenzji zgadza się, że Black Adam to solidna, widowiskowa rozrywka, która spełni oczekiwania fanów kina superbohaterskiego i imponujących efektów wizualnych. Choć produkcja ta nie aspiruje do miana wysokiego kina, stanowi udaną propozycję dla miłośników gatunku.

Dlaczego warto dać szansę Czarnemu Adamowi?

Black Adam to film wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze, ukazuje pierwszego w historii uniwersum DC Comics czarnoskórego superbohatera w roli głównej. To ważny krok w kierunku zwiększania różnorodności i reprezentacji na dużym ekranie.

Ponadto, Czarny Adam online stanowi interesującą, alternatywną perspektywę na typowe filmy superbohaterskie. Tytułowa postać jest bowiem brutalna i bezwzględna w swoich metodach. To nie prosty podział na dobro i zło, lecz skomplikowany obraz antybohatera wymierzającego okrutną sprawiedliwość. Taka wielowymiarowa charakteryzacja stanowi świeże i intrygujące spojrzenie na gatunek.

Jeśli więc szukasz czegoś więcej niż tylko kolejnej historii typowego superbohatera, Czarny Adam z lektorem pl lub napisami z pewnością zasługuje na szansę. Obejrzyj go na przykład na vider-info.com i daj się porwać temu intensywnemu widowisku.

Podobne filmy

Regina Adamska

Regina Adamska

Dzień dobry! Tu Regina Adamska, entuzjastka dobrego kina popularnego. Cenię filmy, które potrafią połączyć wartką akcję z mądrym przesłaniem, wzruszyć i skłonić do myślenia. W recenzjach staram się obiektywnie oceniać różne elementy dzieła, nie ulegając uprzedzeniom. Chcę, by moje teksty były rzetelnym drogowskazem dla każdego kinomana.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 5943

Udostępnij