close icon
page-title
Co Wiecie o Swoich Dziadkach?
Co Wiecie o Swoich Dziadkach?

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Daddy's Home 2
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Red Granite Pictures

Co Wiecie o Swoich Dziadkach? Vider - Cały Film Online

star6.3
2444Ocen
date2017
date1h 40m

Skomentuj

 • avatar

  Bacha

  |7 godziny temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  AgaMaga

  |3 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  MatVOD

  |4 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  MatPat

  |7 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |7 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  titek

  |9 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  EdiHejka

  |11 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  UnwindViewing

  |11 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie można legalnie obejrzeć "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" online?

Jeśli szukasz legalnej i wygodnej opcji, aby obejrzeć cały film "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" online, masz kilka możliwości. Jedną z nich jest platforma vider-info.com, która oferuje dostęp do szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym tej hitowej komedii. Na vider-info.com możesz wypożyczyć lub kupić "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" i cieszyć się nim w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia.

Oczywiście, to nie jedyna legalna opcja. "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" możesz również obejrzeć na innych popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime Video czy Apple TV+, jeśli będzie dostępny w ich bibliotekach. Ponadto, niektóre serwisy oferują możliwość wypożyczenia lub zakupu cyfrowej kopii filmu.

Co Wiecie o Swoich Dziadkach?

Analiza fabuły komedii "Tata sam w domu: Dziadkowie wracają"

"Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" to kontynuacja przebojowej komedii "Tata kontra tata" z 2015 roku. W sequelu ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Jednak ich nowo powstała przyjaźń zostaje poddana testowi, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie.

Nieoczekiwane spotkanie z dziadkami

Z jednej strony mamy oldschoolowego, twardego jak skała dziadka Dusty'ego (Mel Gibson), który jest uosobieniem macho i daje się poznać jako osoba o tradycyjnych wartościach. Z drugiej strony pojawia się ojciec Brada (John Lithgow) – przewrażliwiony, uczuciowy i ciepły, typowy dziadek z dawnych czasów. Te skrajnie różne osobowości od razu wzbudzają konflikty i chaos, stawiając bohaterów w zabawnych, nieoczekiwanych sytuacjach.

Kto wyreżyserował hit "Ferrell i Wahlberg kontra dziadkowie"?

Reżyserem "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" jest Sean Anders, który wcześniej pracował przy takich komediowych przebojach jak "Tata kontra tata" oraz "Malowana pończocha". Anders ma świetne wyczucie humoru i potrafi wydobyć z aktorów ich najlepsze komediowe talenty. W "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" udało mu się stworzyć zabawną, ale i ciepłą opowieść o rodzinnych więzach.

Scenariusz do filmu napisali Sean Anders oraz John Morris, który współpracował przy takich produkcjach jak "Faceci w czerni 3" czy "Dziedzictwo Bourne'a". Dzięki swojemu doświadczeniu, twórcom udało się stworzyć solidną, pełną humoru historię, która bawi widzów na każdym kroku.

Najbardziej kultowe role aktorów z kasowego Filmu Bożonarodzeniowego 2017

Jedną z największych atrakcji "Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" jest obsada. Film zdobył serca widzów nie tylko dzięki zabawnej fabule, ale także kultowym rolom odtworzonym przez znakomitych aktorów. Wśród nich wyróżniają się przede wszystkim Mark Wahlberg i Will Ferrell, którzy ponownie wcielili się w ojca i ojczyma rodziny.

Nie można jednak zapomnieć o Melu Gibsonie, który w roli twardego, oldschoolowego dziadka Dusty'ego stworzył niezapomnianą, pełną humoru postać. Jego mocny, charakterystyczny styl aktorski idealnie kontrastował z delikatnym, czułym dziadkiem granym przez Johna Lithgowa. Ten duet dał prawdziwą, komediową petardę!

Co Wiecie o Swoich Dziadkach?

Co sprawia, że warto obejrzeć świąteczną komedię "Twoi dziadkowie nadchodzą"?

"Co Wiecie o Swoich Dziadkach?" to przede wszystkim gwarancja świetnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Jeśli kochasz komedie z gwiazdorską obsadą, z pewnością pokochasz tę produkcję. Film cały czas cię zaskakuje, a humor nie opiera się tylko na sztucznych gagach, ale też inteligentnych dialogach i sytuacyjnych żartach.

Zabawna opowieść o rodzinnych więzach

Poza rozrywką, "Twoi dziadkowie nadchodzą" daje też coś więcej - ciepłą, zabawną opowieść o rodzinnych relacjach. W zabawny sposób pokazuje, jak różne mogą być pokolenia i ich systemy wartości. Jednak nawet najbardziej skrajne charaktery są w stanie się zjednoczyć, by świętować razem. To naprawdę ujmująca, pełna serca historia, która skradnie twoje serce.

Kuriozalne sceny, które podbiły serca widzów w produkcji "Ciepła Rodzinna Komedia"

Nie można zapomnieć o licznych, zadziwiających i po prostu kuriozalnych scenach, które uświetniają tę "Ciepłą Rodzinną Komedię". Twórcom udało się zaskoczyć widzów wieloma zabawnymi sytuacjami, jednocześnie nie przekraczając granic dobrego smaku. Od kłótni dziadków po ich dziwaczne próby nawiązania kontaktu z wnukami - tutaj jest pełno soczystych momentów, które na długo pozostaną w pamięci.

Jedną z kultowych scen jest ta, gdy dziadkowie organizują dla wnuków specyficzne zajęcia, całkowicie nie trafiając w ich gusta. Takich nieprzewidywalnych, absurdalnych sytuacji jest tutaj całe mnóstwo, a wszystko podlane jest świetnym humorem i ciepłem rodzinnych relacji.

8 Podobnych Filmów

Hubert Baran

Hubert Baran

Witajcie! Nazywam się Hubert Baran i jestem miłośnikiem klasyków kina. Podziwiam mistrzów za warsztat, ponadczasowość ich dzieł, umiejętność poruszania uniwersalnych tematów. W recenzjach analizuję filmy w kontekście epoki, dokonań reżysera, ewolucji gatunków. Staram się pisać przystępnie, by zarażać miłością do kina kolejne pokolenia.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 2444

Udostępnij