close icon
page-title
Coco
Coco

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Coco
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Pixar

Coco Vider - Cały Film Online

star8.2
18751Ocen
date2017
date1h 45m

Skomentuj

 • avatar

  titek

  |6 godziny temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  KubaManic98

  |2 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  AgaMaga

  |5 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |5 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatVOD

  |7 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  MatPat

  |8 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  UnwindViewing

  |8 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  Bacha

  |8 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  EdiHejka

  |12 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Co sprawiło, że Pixar stworzył tak wspaniałe animowane arcydzieło?

Kiedy mówimy o Pixarze, spodziewamy się animacji na najwyższym poziomie. Coco nie jest wyjątkiem – film ten jest prawdziwym majstersztykiem, urzekającym zarówno wizualnie, jak i fabularnie. Twórcy Pixara udowodnili, że potrafią stworzyć produkcję, która nie tylko bawi i wzrusza, ale także przekazuje ważne przesłanie oraz ukazuje piękno i bogactwo kultury meksykańskiej.

Coco

Kluczowym elementem filmu jest rodzina - jak to zostało przedstawione?

Coco opowiada historię Miguela, młodego chłopca, który marzy o karierze muzyka. Niestety, tradycje jego rodziny całkowicie zabraniają uprawiania muzyki. To właśnie konflikt między pragnieniami Miguela a wartościami rodzinnymi stanowi główny wątek filmu. Twórcy w niezwykle sugestywny sposób pokazują, jak ważna jest więź rodzinna oraz szacunek dla przodków i ich tradycji.

Przyjęto tutaj perspektywę młodego bohatera, co pozwala widzowi łatwo się z nim utożsamić. To sprawia, że perypetie Miguela angażują emocjonalnie i skłaniają do refleksji na temat własnych relacji rodzinnych. Coco doskonale ukazuje, że nawet najmłodsi przedstawiciele rodziny mogą wnieść świeżość i nowe spojrzenie na odwieczne konflikty międzypokoleniowe.

Gdzie obejrzeć cały film Coco 2017 za darmo?

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz legalnie i bezpłatnie obejrzeć Coco online, warto rozważyć serwis vider-info.com. Ta popularna platforma VOD oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym animację Pixara z 2017 roku. Bez wątpienia Coco online na vider-info.com to doskonały sposób, aby cieszyć się tą urzekającą historią bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Należy jednak pamiętać, że vider-info.com to tylko jedna z wielu opcji, aby obejrzeć cały film Coco za darmo. Dostępne są również inne legalne źródła, takie jak biblioteki udostępniające filmy online czy serwisy z legalnym streamingiem po wykupieniu subskrypcji. Niezależnie od wybranego rozwiązania, warto skorzystać z możliwości oglądania Coco z lektorem pl lub z napisami pl, aby w pełni zrozumieć piękno tej opowieści.

Jak powstał film - od pomysłu do arcydzieła

Pomysł na stworzenie Coco zrodził się z chęci ukazania autentycznej, meksykańskiej kultury i tradycji Dnia Zmarłych. Pomimo początkowych obaw, że temat może okazać się zbyt mroczny dla bajki animowanej, animatorzy Pixara zdecydowali się zgłębić ten wątek. Ich zamiarem było przedstawienie Dnia Zmarłych w sposób lekki, zabawny, a jednocześnie głęboko szanujący meksykańskie korzenie tego święta.

Proces twórczy trwał ponad 6 lat i wymagał ogromnego zaangażowania całego zespołu. Animatorzy wielokrotnie odwiedzali Meksyk, aby dogłębnie poznać lokalne zwyczaje, architekturę, stroje i kulinaria. Dzięki temu Coco jest filmem niezwykle autentycznym, który z pietyzmem odtwarza piękno meksykańskiej kultury.

Coco

W jaki sposób animacja ukazuje piękno kultury meksykańskiej?

Coco to nie tylko wspaniała animacja, ale także prawdziwa uczta dla oczu, która pozwala poczuć klimat Meksyku. Twórcy z niezwykłą starannością odwzorują: kolorowe, ręcznie malowane dekoracje na ścianach domów, tradycyjne stroje z bogato zdobionym haftem, muzykę mariachi, a nawet charakterystyczne przekąski i potrawy.

Szczególnie urzekające są sceny, które przenoszą widza do Krainy Zmarłych. To miejsce pełne jest żywych barw, zabawnych postaci i nawiązań do meksykańskiego Dnia Zmarłych. Mimo że tematyka może wydawać się mroczna, przedstawiona została w niezwykle pozytywnym i życiowym wydaniu, zgodnie z duchem tego święta.

Ciekawe fakty o produkcji

 • Realistyczne oddanie meksykańskich detali wymagało stworzenia ponad 20 milionów pojedynczych, ręcznie malowanych kostiumów, przedmiotów użytkowych i dekoracji.
 • Do stworzenia światła przypominającego blaski Coco wykorzystano specjalny program generujący promienie światła we wszystkich kolorach tęczy.
 • Muzykę do filmu skomponował wielokrotnie nagradzany kompozytor Michael Giacchino, który doskonale uchwycił meksykańskie brzmienia.

Poznaj obsadę głosową stojącą za sukcesem produkcji

W oryginalnej wersji językowej Coco zaangażowano głosy znanych, latynoskich aktorów. Główną rolę Miguela podłożył słynny Anthony Gonzalez, wówczas 12-letni debiutant. Rodzice chłopca zostali zaś wcieleni przez Anę de la Reguera i Jaime'go Camila. Abuelo został zdubbingowany przez legendarnego Gabriela Iglesiasa.

Cały film Coco z lektorem polskim lub Coco online z napisami polskimi to również doskonała okazja, by usłyszeć mistrzów polskiego dubbingu. Za polską wersję animacji odpowiadali m.in. Bartosz Martyna (Miguel), Izabella Malik (Mama Coco) czy Tomasz Kozłowicz (Ernesto de la Cruz).

5 Podobnych Filmów

Hubert Baran

Hubert Baran

Witajcie! Nazywam się Hubert Baran i jestem miłośnikiem klasyków kina. Podziwiam mistrzów za warsztat, ponadczasowość ich dzieł, umiejętność poruszania uniwersalnych tematów. W recenzjach analizuję filmy w kontekście epoki, dokonań reżysera, ewolucji gatunków. Staram się pisać przystępnie, by zarażać miłością do kina kolejne pokolenia.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 18751

Udostępnij