close icon
page-title
Grinch
Grinch

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Grinch
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Illumination

Grinch Vider - Cały Film Online

star6.9
3763Ocen
date2018
date1h 25m

Skomentuj

 • avatar

  UnwindViewing

  |2 godziny temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  MatVOD

  |4 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |9 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatPat

  |10 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  EdiHejka

  |12 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  AgaMaga

  |13 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |13 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jak wyglądał proces tworzenia zielonego bohatera?

Stworzenie charyzmatycznego Grincha, zielonego bohatera tej uroczej animacji, było procesem żmudnym i wymagającym. Twórcy z Illumination Studios musieli włożyć mnóstwo pracy, aby tchnąć życie w tę ikoniczną postać. Animatorzy skrupulatnie opracowali każdy detal, od jego charakterystycznego, krzywego uśmiechu po niezwykłą fakturę sierści. Dzięki zaawansowanej technologii animacji komputerowej, udało im się stworzyć postać pełną osobowości i wyrazu.

Grinch

Kim są twórcy animacji?

Film Grinch jest dziełem uznanego studia animacyjnego Illumination, które stoi za takimi hitami jak Sekretne życie zwierzaków domowych czy Lorax. Reżyserem tego przedsięwzięcia jest doświadczony Yarrow Cheney oraz Scott Mosier. Scenariusz został napisany przez Michaela LeSieure'a oraz Tommy'ego Swerdlowa, opierając się na klasycznej książce dla dzieci Dr. Seussa. Nad produkcją czuwali Christopher Meledandri, Janet Healy i Christi Karacostas. Była to ogromna praca zespołowa, która zaowocowała przezabawną i wzruszającą animacją.

Gdzie obejrzeć cały film Grinch 2018 za darmo?

Jeśli chcesz obejrzeć Grinch za darmo, jedną z opcji jest platforma vider-info.com. Jest to popularna strona, która oferuje użytkownikom dostęp do wielu filmów i seriali, w tym również Grincha. Warto jednak pamiętać, że istnieją też inne legalne sposoby na obejrzenie tej uroczej animacji, takie jak wypożyczenie lub zakup na nośnikach fizycznych bądź w serwisach VOD. Niezależnie od wybranej metody, Grinch z pewnością dostarczy Wam mnóstwo radości i świątecznych wrażeń.

Dlaczego warto obejrzeć tę filmową produkcję?

Grinch to film, który z pewnością warto obejrzeć z kilku powodów. Po pierwsze, jest to animacja pełna ciepła, humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić. Oprócz tego, produkcja ta przekazuje ważne przesłanie o tolerancji, akceptacji i sile miłości, które może pomóc w kształtowaniu pozytywnych wartości u najmłodszych widzów. Nie można też zapominać o bajecznej oprawie wizualnej – kolorowe, niezwykle szczegółowe animacje i przepiękne krajobrazy zapierają dech w piersiach.

Grinch

Jakie gwiazdy uświetniły tę animowaną opowieść?

W wersji oryginalnej w rolę tytułowego Grincha wcielił się słynny aktor komediowy Benedict Cumberbatch, który rewelacyjnie oddał charakter tej zrzędliwej, ale i sympatycznej postaci. W pozostałych rolach usłyszeć można takie gwiazdy jak Rashida Jones, Kenan Thompson, Cameron Seely oraz legendarną Angelę Lansbury. Każdy z aktorów doskonale wczuł się w swoją rolę, co znacząco podniosło wartość tej animacji. To właśnie znakomita obsada głosowa w połączeniu z wyjątkową historią sprawiła, że Grinch stał się tak dużym przebojem.

Co mówi fabuła tej bajki?

Fabuła Grincha opowiada historię samotnego, zielonego stwora, który nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. Mieszka on na uboczu miasteczka Ktosiowa, którego mieszkańcy uwielbiają ten radosny okres. Dla Grincha jest to jednak powód do rozpaczy, więc knuje plan, by ukraść wszystkie ozdoby i prezenty, chcąc zepsuć mieszkańcom tę wyjątkową okazję. Jednak w trakcie realizacji swojego planu spotyka na swojej drodze uroczą dziewczynkę Cindy Lou, która zaczyna zmieniać jego nastawienie. Grinch online to wzruszająca opowieść o sile miłości i przemianie nawet najtwardszego serca.

5 Podobnych Filmów

Regina Adamska

Regina Adamska

Dzień dobry! Tu Regina Adamska, entuzjastka dobrego kina popularnego. Cenię filmy, które potrafią połączyć wartką akcję z mądrym przesłaniem, wzruszyć i skłonić do myślenia. W recenzjach staram się obiektywnie oceniać różne elementy dzieła, nie ulegając uprzedzeniom. Chcę, by moje teksty były rzetelnym drogowskazem dla każdego kinomana.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 3763

Udostępnij