close icon
page-title
Jak żona
Jak żona

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Wifelike
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Steven Paul Production

Jak żona Vider • Cały Film • Online

star6.9
246Ocen
date2022
loader

Recenzje

 • avatar

  EdiHejka

  |15 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  Bacha

  |2 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  AgaMaga

  |4 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |4 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  MatVOD

  |4 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  UnwindViewing

  |4 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |5 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatPat

  |14 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!

Trailer

Spis treści

Co oferuje wielopoziomowa fabuła filmu?

Jak żona to trzymający w napięciu thriller, który angażuje widza na wielu poziomach. Wielowątkowa fabuła składa się z licznych zwrotów akcji i niespodziewanych wydarzeń, które utrzymują zainteresowanie i zaskakują od pierwszych minut seansu. Główny wątek skupia się na wdowcu Williamie, który decyduje się na towarzystwo humanoidalnego robota wyglądającego i zachowującego się jak jego zmarła żona. Początkowo wszystko wydaje się układać dobrze, ale stopniowo dochodzi do niepokojących sytuacji i splatania się rzeczywistości z fikcją.

Poplątane ścieżki fabularne

Film zręcznie przeplata ze sobą różne wątki, takie jak relacja Williama z androidem, działania antytechnologicznej organizacji dążącej do zniszczenia Meredith oraz wpływ całej sytuacji na psychikę głównego bohatera. Te poplątane ścieżki fabularne utrzymują napięcie i pozostawiają widza w niepewności, co tak naprawdę dzieje się na ekranie. Wielowymiarowa fabuła Jak żony stanowi prawdziwą ucztę dla miłośników thrillerów psychologicznych.

Jak żona

Czym wyróżnia się niebanalny scenariusz produkcji?

Scenariusz filmu Jak żona wyróżnia się na tle innych thrillerów dzięki innowacyjnemu połączeniu kilku gatunków. Z jednej strony mamy elementy kina science fiction związane z tematyką sztucznej inteligencji i futurystycznych technologii. Z drugiej strony produkcja nie stroni od konwencji psychologicznego horroru, w którym umysł człowieka staje się polem bitwy między tym, co rzeczywiste, a tym, co wyimaginowane. Cały film Jak żona online na vider-info.com obejrzeć można właśnie przez pryzmat tej intrygującej mieszanki gatunkowej.

Dodatkowo w scenariuszu znalazło się miejsce na wątki obyczajowe dotyczące żałoby, przywiązania i procesów radzenia sobie z traumą. Ten niebanalny scenariusz pozwala przenieść się w zupełnie inny świat, gdzie granica między tym, co ludzkie, a tym, co technologiczne, staje się płynna i niepokojąca.

Gdzie obejrzeć cały film Jak żona 2022 za darmo?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Jak żonę za darmo, to świetną opcją jest platforma vider-info.com. Tam możesz znaleźć Jak żona z lektorem pl lub napisami pl i cieszyć się seanem w wysokiej jakości. Warto jednak pamiętać, że vider-info.com to tylko jedna z wielu możliwości legalnego obejrzenia tego tytułu - produkcja jest także dostępna na innych platformach VOD i w serwisach streamingowych.

Kto znalazł się w ekipie filmowej odpowiedzialnej za powstanie Jak żony?

Thriller Jak żona to projekt, przy którym pracował utytułowany zespół filmowców. Reżyserem i jednocześnie autorem scenariusza był Steven Paul, znany m.in. z takich produkcji jak Ghost in the Machine oraz Cyberbully. Producent i scenarzysta Ryan Byrne również ma na swoim koncie hity gatunku SF i thrillery psychologiczne.

Za zdjęcia odpowiadał Riccardo Camilleri, którego dorobek obejmuje takie filmy jak Jurassic Games i Escape from Ensenada. Pracami nad efektami specjalnymi zajęła się ceniona ekipa z firmy Clockwork VFX ze Szwecji. Widzowie Jak żony na vider-info.com mogą więc spodziewać się wysokiego poziomu realizacji technicznej.

Jak żona

Jacy aktorzy zagrali w zwiastunie Jak żony?

Obsada aktorska to jeden z największych atutów produkcji. W rolę głównego bohatera, Williama, wcielił się zdobywca Złotego Globu Jonathan Rhys Meyers, znany m.in. z serialu Zjawa oraz z takich filmów jakMatchpoint czy Mission: Impossible III. Partneruje mu doświadczona Francesa Eastwood, córka słynnego Clinta, której role w thrillerach Prowl oraz Old były wysoko oceniane przez krytyków.

W zwiastunie Jak żony pojawiają się również Luke Grimes (Yellowstone) i Allison Williams (Uczelnia). Dobór tak utalentowanej obsady to gwarancja wyrazistych i wiarygodnych kreacji, które z pewnością utkwią w pamięci widzów.

Dlaczego warto zainteresować się Jak żoną?

Jak żona to z całą pewnością jeden z ciekawszych i bardziej intrygujących thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Film przeplatający się ze światem science-fiction porusza ważne, uniwersalne tematy związane z żałobą, przywiązaniem i wpływem nowych technologii na nasze życie.

Wielopoziomowa, zaskakująca fabuła, będąca połączeniem kilku gatunków filmowych, z pewnością nie pozwoli się nudzić. A świetna obsada aktorska w połączeniu z wysokim poziomem realizacji technicznej sprawiają, że cały film Jak żona online warto obejrzeć choćby z samej ciekawości. Na szczególną uwagę zasługują również innowacyjna konwencja oraz wymowa tej niepokojącej, mrocznej historii.

Podobne filmy

Hubert Baran

Hubert Baran

Witajcie! Nazywam się Hubert Baran i jestem miłośnikiem klasyków kina. Podziwiam mistrzów za warsztat, ponadczasowość ich dzieł, umiejętność poruszania uniwersalnych tematów. W recenzjach analizuję filmy w kontekście epoki, dokonań reżysera, ewolucji gatunków. Staram się pisać przystępnie, by zarażać miłością do kina kolejne pokolenia.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 246

Udostępnij