close icon
page-title
Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi
Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: As Above, So Below
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Francja, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Brothers Dowdle Productions

Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi Vider • Cały Film • Online

star6.7
3280Ocen
date2014
loader

Recenzje

 • avatar

  MatPat

  |3 godziny temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  AgaMaga

  |3 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  UnwindViewing

  |3 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  titek

  |7 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  MatVOD

  |7 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  EdiHejka

  |10 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.

Trailer

Spis treści

Gdzie dzisiaj obejrzeć film Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie przerażającego horroru "Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi" z 2014 roku, masz kilka opcji. Jedną z nich jest platforma vider-info, gdzie możesz legalnie wypożyczyć lub kupić film w wersji online. To wygodne rozwiązanie, jeśli nie chcesz kupować fizycznej kopii lub czekać na emisję w telewizji.

Alternatywnie, możesz poszukać filmu na innych popularnych serwisach streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Warto również śledzić repertuar kin studyjnych, gdzie niezależne produkcje są czasami wyświetlane przez dłuższy czas po premierze.

Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi

Przerażająca opowieść rodem z katakumb Paryża

"Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi" to mroczny horror oparty na prawdziwych wydarzeniach, które rozegrały się w podziemnych katakumbach Paryża. Film przenosi widza w mroczny świat, w którym grupa eksplorerów wpada w pułapkę mrocznego labiryntu kości. Opowieść doskonale łączy elementy kina grozy i thrillera psychologicznego, trzymając widza w nieustannym napięciu.

Fabuła pełna zwrotów akcji

Fabuła filmu skupia się na losach zespołu badaczy, którzy postanawiają zgłębić niezbadane dotąd obszary katakumb pod Paryżem. Początkowo ich wyprawa wydaje się fascynującą przygodą, jednak sytuacja szybko się komplikuje. Gęstniejąca atmosfera, poczucie zagubienia i przerażające odkrycia doprowadzają bohaterów na skraj szaleństwa.

Scenarzyści doskonale budują napięcie poprzez serię niespodziewanych zwrotów akcji. Film trzyma widza w nieustannym napięciu, sprawiając, że nie sposób oderwać wzroku od ekranu. Cały film Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi za darmo obejrzeć można na niektórych platform

Czym zaskoczył horror "Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi" 2014?

Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi to filmowy gwóźdź programu, który zaskoczył widzów na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim reżyserzy dokonali ciekawego zabiegu, łącząc prawdziwe historie z fikcją. Wątek eksploracji podziemnych katakumb Paryża, czyli prawdziwego "miasta umarłych", został umiejętnie połączony z elementami nadprzyrodzonymi i zjawiskami paranormalnymi.

Obraz również zachwyca warstwą wizualną. Mrocznymi i klaustrofobicznymi ujęciami Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi przywodzi na myśl produkcje klasyków horroru. Jednak reżyserom udało się stworzyć unikalną, przerażającą atmosferę, której dopełnieniem jest znakomita gra aktorska.

Gdzie obejrzeć cały film Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi 2014 za darmo?

Miłośnicy horrorów na pewno zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć cały film Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi online za darmo. Jedną z opcji jest platforma vider-info, gdzie można legalnie wypożyczyć lub kupić produkcję. Jeśli wolisz jednak darmowe rozwiązanie, warto śledzić repertuar serwisów VOD - niektóre udostępniają horror przez pewien czas bez opłat.

Niezależnie od wybranej formy seansu, Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi z pewnością dostarczy widzom solidnej porcji grozy. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów mocnych wrażeń i klimatu zadumy nad fundamentalnymi ludzkimi lękami.

Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi

Dlaczego produkcja grozy "Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi" zdobyła popularność?

Horror Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi odniósł spory sukces, zdobywając uznanie zarówno krytyków, jak i szerokiej publiczności. Przyczyn tego fenomenu jest kilka. Po pierwsze, twórcy wykorzystali wyjątkową, skrywającą mroczne tajemnice lokację w postaci paryskich katakumb. Ta rzeczywista sceneria dodała dziełu autentyzmu i mrocznego uroku.

Ogromnym atutem filmu jest także przemyślana fabuła, lawirująca między realizmem a elementami nadprzyrodzonymi. Napięcie stopniowo narasta, a widz zostaje zaskakiwany nieoczekiwanymi zwrotami akcji i przerażającymi scenami. Wszystko to okraszone zostało znakomitymi zdjęciami oraz przekonującą grą aktorską.

Brawurowa gra aktorska w horrorze "Piekielne Katakumby"

Jednym z najmocniejszych punktów Jako w Piekle, Tak i Na Ziemi jest brawurowa gra aktorska. Zarówno główne role, jak i postacie drugoplanowe zostały niezwykle przekonująco wykreowane. Dzięki temu obraz bez trudu wciąga widza w przerażającą historię zagubionej w podziemiach grupy eksplorerów.

Nie można również zapomnieć o mistrzowskim budowaniu nastroju grozy. Oprócz mrocznej scenografii, w horrorze znalazło się sporo scen, które z pewnością wbijają w fotel. Przejmująca atmosfera zostaje jeszcze potęgowana przez znakomitą ścieżkę dźwiękową, na której szczególne wrażenie robią przerażające dźwięki rodem z katakumb.

Podobne filmy

Leonardo Krupa

Leonardo Krupa

Siemanko! Jestem Leonardo Krupa, fan kina gatunkowego. Kocham horrory, science fiction, thrillery - filmy, które wciągają i trzymają w napięciu. W recenzjach oceniam pomysł, wykonanie, emocje. Nie traktuję kina śmiertelnie poważnie - cenię dystans i poczucie humoru. Jeśli też lubisz seans z dreszczykiem, zapraszam na moje recenzje!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 3280

Udostępnij