close icon
page-title
John Wick
John Wick

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: John Wick
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: 87Eleven

John Wick Vider - Cały Film Online

star7.4
18614Ocen
date2014
date1h 41m

Skomentuj

 • avatar

  titek

  |11 godziny temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  Bacha

  |1 dzień temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  EdiHejka

  |2 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |4 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  KubaManic98

  |4 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  AgaMaga

  |6 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  MatVOD

  |6 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |10 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  UnwindViewing

  |11 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jaki jest zwięzły opis fabuły Johna Wicka?

John Wick to przełomowy film akcji z 2014 roku, który wprowadził na ekrany jednego z najbardziej charyzmatycznych i zabójczych bohaterów współczesnego kina. W tytułowej roli występuje Keanu Reeves jako emerytowany płatny zabójca, który zostaje wciągnięty z powrotem w mroczny świat przestępczości i zemsty po tym, jak grupa rosyjskich gangsterów skrzywdziła jego ukochaną suczę - ostatnią pamiątkę po zmarłej żonie.

Fabuła Johna Wicka jest prosta, ale wciągająca. Opowiada historię człowieka, który próbował odciąć się od przeszłości i rozpocząć spokojne życie, ale zostaje brutalnie wytrącony z tej ścieżki. Reeves w mistrzowski sposób wciela się w postać bezwzględnego mściciela, który nie cofnie się przed niczym, aby dokonać odwetu na tych, którzy zawinili.

John Wick

Czego dowiemy się o obsadzie i twórcach produkcji?

John Wick to nie tylko doskonała rola Keanu Reevesa, ale także udane przedsięwzięcie całej ekipy filmowej. Za kamerą stanął Chad Stahelski, doświadczony kaskader i koordynator sztuk walk, który zadebiutował jako reżyser. Obok niego pracował David Leitch, również wywodzący się ze środowiska kaskaderów.

Oprócz Reevesa w obsadzie znaleźli się:

Gdzie obejrzeć John Wick cały film za darmo?

Dla fanów kina akcji, John Wick to obowiązkowa pozycja. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tej produkcji, to dobra wiadomość - możecie obejrzeć cały film John Wick online na legalnych platformach streamingowych. Jednym z serwisów, gdzie możecie znaleźć ten tytuł jest vider.info. Oprócz tego, John Wick jest dostępny także na innych popularnych platformach takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy Player.pl. Dzięki temu możecie wybrać opcję, która będzie dla Was najwygodniejsza.

Jakie są powody, dla których warto zobaczyć ten film?

John Wick to filmowy majstersztyk, który z pewnością powinien znaleźć się na liście must-see każdego fana kina akcji. Jest to nie tylko blockbuster pełen efektownych scen walk i pościgów, ale także produkcja ciesząca się uznaniem krytyków za świetne aktorstwo, reżyserię i wartką, trzymającą w napięciu fabułę.

Jednym z głównych atutów Johna Wicka są świetnie zrealizowane sekwencje akcji. Stahelski i Leitch, jako doświadczeni kaskaderzy, potrafili sprawić, że walki i pościgi wyglądają niezwykle realistycznie i dynamicznie. Wykorzystanie długich ujęć bez zbędnego cięcia dodatkowo podkreśla kunszt filmowców. Sceny te z pewnością zachwycą miłośników gatunku.

Ogromnym atutem jest też sama postać Johna Wicka i niedościgniona kreacja Keanu Reevesa. Aktor w doskonały sposób wcielił się w rolę bezwzględnego zabójcy, którego jednak nie sposób nie polubić. Charyzma i profesjonalizm tej filmowej ikony przykuwają uwagę widza przez cały seans.

John Wick

Analizując budżet, w jaki sposób wpłynął on na jakość Johna Wicka?

Twórcy Johna Wicka dysponowali stosunkowo niewielkim, jak na hollywoodzkie standardy, budżetem wynoszącym 20 milionów dolarów. Okazało się jednak, że umiejętne gospodarowanie środkami pozwoliło stworzyć dzieło wysokiej jakości, które nie musi się wstydzić obok superprodukcji z ogromnym zapleczem finansowym.

Cały budżet został w dużej mierze przeznaczony na zrealizowanie efektownych sekwencji akcji, które są największym atutem filmu. Pieniądze wydano m.in. na choreografię walk, profesjonalnych kaskaderów, specjalne efekty i długie, skomplikowane ujęcia. Dzięki temu sceny walki i pościgów wyglądają niezwykle efektownie i realistycznie.

Przy tak ograniczonych środkach, twórcy musieli zrezygnować z rozbudowanych, kosztownych lokacji i efektów komputerowych. To jednak nie przeszkodziło w stworzeniu mrocznego, wciągającego klimatu dzięki sprytnym zabiegom scenograficznym i umiejętnemu wykorzystaniu oświetlenia.

Czy John Wick odniósł sukces finansowy i artystyczny?

John Wick okazał się nie tylko kinowym przebojem, ale także dużym sukcesem artystycznym docenionym przez krytyków i widzów na całym świecie. Film zarobił ponad 88 milionów dolarów przy relatywnie niskim budżecie 20 milionów, co uczyniło go ogromnym hitem finansowym.

Sukces Johna Wicka przyczynił się do powstania kolejnych części cyklu. Dwie kontynuacje - John Wick 2 (2017) i John Wick 3 (2019) z Keanu Reevesem w roli głównej odniosły podobne sukcesy frekwencyjne i artystyczne. Każda z tych opowieści o były płatnym zabójcy jest chwalona za kunszt reżyserii, wartką akcję i znakomite sceny walki.

Część krytyków zwraca też uwagę na ciekawe uniwersum stworzone wokół postaci Wicka, obejmujące mroczny, przestępczy półświatek z własnymi regułami i kodeksami. To jeden z aspektów, który sprawia, że seria Johna Wicka wyróżnia się na tle innych produkcji akcji.

6 Podobnych Filmów

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 18614

Udostępnij