close icon
page-title
John Wick 4
John Wick 4

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: John Wick: Chapter 4
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Niemcy, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Thunder Road

John Wick 4 Vider • Cały Film • Online

star7.7
5898Ocen
date2023
loader

Recenzje

 • avatar

  titek

  |6 godziny temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  KubaManic98

  |5 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  WorldEXC12

  |6 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  EdiHejka

  |7 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |7 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatVOD

  |8 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  UnwindViewing

  |8 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  Bacha

  |8 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  MatPat

  |11 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  AgaMaga

  |13 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.

Trailer

Spis treści

Gdzie można legalnie obejrzeć John Wick 4?

Fani kultowego bohatera, Johna Wicka, z niecierpliwością oczekiwali czwartej odsłony jego przygód. Po niezwykłym sukcesie poprzednich części seria stała się jedną z najpopularniejszych na świecie. Gdzie legalnie można obejrzeć ten spektakularny film akcji?

John Wick 4 jest obecnie dostępny w ramach abonamentu na wielu popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO Max. Można go także kupić na własność w formatach cyfrowych na stronach takich jak iTunes, Rakuten TV czy vider-info.com.

Dla fanów, którzy wolą tradycyjne kino domowe, film jest również dostępny do zakupu na nośnikach fizycznych – Blu-ray i DVD. Jednak warto zwrócić uwagę na świetną jakość streamingu, który pozwala cieszyć się tym niezwykłym dziełem akcji w doskonałej rozdzielczości.

John Wick 4

W jaki sposób fabuła rozwiązuje emeryturę Johna Wicka?

Od początku serii śledziliśmy mroczną drogę Johna Wicka – byłego płatnego zabójcy, który próbował odciąć się od krwawej przeszłości. Jednak siły zewnętrzne ciągle wciągały go z powrotem do niebezpiecznego świata, z którego tak bardzo pragnął się wydostać.

W czwartej części twórcy postanowili rozwiązać tę kwestię raz na zawsze. Fabuła prowadzi Johna do ostatecznej rozgrywki, w której stawką jest jego upragniona wolność i możliwość rozpoczęcia nowego, spokojnego życia na emeryturze.

Oczywiście droga do tego celu nie będzie łatwa. Wickowi przyjdzie się zmierzyć z całą międzynarodową organizacją najlepszych płatnych zabójców, a jej bezlitosny przywódca, Markiz de Gramond, nie cofnie się przed niczym, by go zniszczyć. Zanim John stanie z nim twarzą w twarz, czeka go szereg morderczo niebezpiecznych przeszkód.

Jakie wyzwania stanęli przed producentami podczas kręcenia filmu?

Zrealizowanie tak spektakularnej produkcji jak John Wick 4 wymagało ogromnego wysiłku i pokonania wielu wyzwań. Twórcy zdecydowali się na kręcenie scen akcji w różnych lokacjach na kilku kontynentach, co samo w sobie było nie lada przedsięwzięciem logistycznym.

Równie trudne było skoordynowanie pracy niezwykle utalentowanej, międzynarodowej obsady aktorskiej i ekipy filmowej. Oprócz gwiazdy, Keanu Reevesa, na planie pojawiło się mnóstwo uznanych gwiazd kina akcji z całego świata. Utrzymanie harmonogramu i zapewnienie bezpieczeństwa podczas nagrywania scen walk i pościgów również wymagało ogromnych starań.

Nie można zapomnieć również o wyzwaniach technicznych i realizacyjnych związanych z oddaniem na ekranie niezwykłych sekwencji akcji – od efektownych wybuchów i pożarów, po skomplikowane choreografie walk wręcz i z użyciem broni. Na produkcji John Wick 4 nikt nie mógł spocząć na laurach.

Czy obsada aktorska wzbiła się na wyżyny swoich umiejętności?

Bez wątpienia jednym z największych atutów filmu John Wick 4 jest gwiazdorska obsada. Na czele stoi oczywiście niezastąpiony Keanu Reeves, który ponownie wcielił się w tytułową rolę zabójcy ścigającego upragnioną wolność. Jego charyzma i niezrównana gra sprawiają, że nie możemy oderwać wzroku od ekranu.

U boku Reevesa pojawia się plejada znakomitych aktorów, w tym uznanego antagonisty Billa Skarsgårda w roli bezwzględnego Markiza de Gramonda. Nie można zapomnieć również o Laurie Holden, Scotcie Adamie czy Clancy Brown, którzy dodają filmowi niepowtarzalnego charakteru. Cała obsada dała z siebie wszystko, by ich postacie były wiarygodne i zapadły w pamięć widzów.

John Wick 4

Jak scenariusz wpływa na napięcie i nieprzewidywalność akcji?

Kluczowym elementem sukcesu serii John Wick są trzymające w napięciu scenariusze pełne zwrotów akcji. Czwarta odsłona nie jest tu wyjątkiem, a wręcz podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Autorzy skręcili fabułę w zupełnie niespodziewanym kierunku, gdy John Wick trafia na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na finał tej krwawej rozgrywki.

Każda sekwencja akcji pełna jest efektownych scen walk i pościgów, które jednak nie służą jedynie pustej rozrywce. Wszystko ma głębszy sens i prowadzi do wielkiego finału, w którym mierzą się dwie potężne siły. Nieprzewidywalność zdarzeń i ciągłe zwroty akcji nie pozwalają widzowi choćby na chwilę oderwać wzroku od ekranu.

Z czego słynie reżyser Chad Stahelski i jak to wpłynęło na jakość filmu?

Serię John Wick od samego początku wyręża ze stajni wybitnego reżysera Chada Stahelskiego. Ten wieloletni kaskader i koordynator sztuk walki ma w swoim dorobku takie hity jak kultowe Niezniszczalni czy Niezniszczalni 2. Stahelski łączy zatem doskonałe wyczucie kina akcji z umiejętnością opowiadania wciągających historii.

W John Wick 4 ponownie możemy podziwiać jego mistrzowskie poprowadzenie scen walk wręcz i z użyciem broni. Choreografie są precyzyjne i efektowne, ale też wiarygodne i przepełnione brutalnością. Równocześnie Stahelski umiejętnie lawiruje między grą aktorską, rozwojem postaci a czystą akcją, utrzymując odpowiednie proporcje. Dzięki temu John Wick 4 to nie tylko niezapomniany widowiskowy popis, ale też dopracowana, satysfakcjonująca historia.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 5898

Udostępnij