close icon
page-title
Joker
Joker

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Joker
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Kanada, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Warner Bros. Pictures

Joker Vider • Cały Film • Online

star8.2
24510Ocen
date2019
loader

Recenzje

 • avatar

  titek

  |14 godziny temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  MatVOD

  |2 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  UnwindViewing

  |3 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |5 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  Bacha

  |5 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  MatPat

  |7 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  EdiHejka

  |12 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  AgaMaga

  |12 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.

Trailer

Spis treści

Joker 2019 Online - Mroczny Portret Obłędu

W 2019 roku Joaquin Phoenix wskrzesił na wielkim ekranie jednego z najsłynniejszych łotrów w historii popkultury, kreując niezapomnianą, przerażającą i poruszającą rolę w filmie Joker. Ta uzgodniona ze środowiskiem filmowym wersja klasycznego komiksu przedstawia pochodzenie i upadek ubogiego komika Arthura Flecka, którego ciągła społeczna stygmatyzacja i upokorzenia stopniowo pchnęły w kierunku nihilistycznego szaleństwa.

Reżyserowany przez Todda Phillipsa (Guerre, The Hangover Trilogy), Joker śledzi smutną i okrutną drogę Flecka od podrzędnej płatnej siły roboczej do upokarzającego się scenicznego komika w dekadenckim, ponurzonym w kryzysie Gotham City lat 80. Jego jedyną radością jest opiekowanie się schorowaną matką, dopóki stopniowe zwolnienia etatów przez ponure władze miejskie nie odbierają mu i tego.

Osierocony przez system, Arthurprzeżywa załamanie psychiczne, tracąc dostęp do niezbędnych leków. Jego ucieczką od okrucieństw rzeczywistości staje się wyimaginowany świat, gdzie jest rozchwytywanym na salonach showmanem. Fatalny w skutkach atak na niego przez zbirów doprowadza do przełomu - Arthur ostatecznie przybiera upiorną tożsamość Jokera i rozpoczyna krwawą wendettę na beztroskim społeczeństwie, które go tak skrzywdziło.

Joker

Obsada - Okropna Przemiana w Arcydziele Aktorstwa

W roli Arthura/Jokera Joaquin Phoenix daje jedną z najbardziej przytłaczających, przygnębiających, ale i urzekających kreacji XXI wieku. Oglądanie jak nieśmiały, dziwaczny Arthur stopniowo traci ludzką twarz i pozory człowieczeństwa na rzecz przerażającej maski psychopaty jest równie hipnotyzujące, co przerażające. Phoenix z niebywałą zręcznością balansuje pomiędzy wzbudzaniem współczucia a odpychaniem widza, uciekając się do fizycznej transformacji jak niewiele mu współczesnych aktorów.

Pozostali członkowie obsady wspierającej, w tym Robert De Niro jako bezlitosny gospodarz talk-show, zaś Zazie Beetz jako samotna dziewczyna Arthura, dostarczają potrzebnych punktów odniesienia dla jego stopniowej degeneracji. Jednak to występ Phoenixa naprawdę wyróżnia się tu na pierwszym planie, jako szczera, odkrywcza i śmiała interpretacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci z popkultury.

Gdzie Obejrzeć Joker Online

Jeśli chcesz doświadczyć tej porażającej, przełomowej kreacji Jokera, odwiedź vider-info.com. Na naszej platformie znajdziesz cały film Joker online w najwyższej jakości, z opcją napisów pl lub polskiego lektora. Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem komiksów o Batmanie, czy po prostu ceniącym sobie dobre kino amatorom wybitnych kreacji aktorskich, vider-info.com gwarantuje, że doświadczysz tego trudnego, ale poruszającego filmu we wszelkich jego aspektach.

Za pośrednictwem vider-info.com możesz zanurzyć się bez przeszkód w tej wstrząsającej opowieści o przeklętym życiu Arthura Flecka, jego stopniowej izolacji od społeczeństwa i serii wydarzeń, które doprowadziły do jego nieuchronnej, potwornej transformacji. Nie musisz dłużej zastanawiać się, gdzie obejrzeć Joker z napisami online - na naszej platformie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz z wyjątkową łatwością dostępu.

Opinie i Recenzje - Truizm Okrucieństwa

Joker zebrał mieszane, ale często entuzjastyczne recenzje za swoją odważną, kontrkulturową reinterpretację jednej z najbardziej kultowych komiksowych postaci. Krytycy chwalili film za nieskrępowane, autentyczne podejście do tematu rozpadu psychiki, nie owijając w bawełnę okrutnych, szokujących scen, które stanowią punkt zwrotny dla Arthura. Doceniano także za wizualną maestrię, z którą Phillips odmalował ponure, opresyjne pejzaże Gotham City.

Niemniej część recenzentów wyrażała obawy, że sympatia okazywana postaci Phoenixa może potencjalnie gloryfikować przemoc. Jednak nawet najwięksi krytycy zgadzali się, że wstrząsający, żaden aspekt tej poruszającej historii nie został upiększony ani zbagatelizowany, lecz przedstawiony ze stuprocentową uczciwością wobec materiału źródłowego.

Joker

Generalnie Joker był chwalony za pokazanie ludzkiej ceny poczucia alienacji i wydziedziczenia przez systemy społeczne i instytucje, które miały chronić jednostki - trud nietrudny do zrozumienia dla wielu realnych widzów z całego świata. Historia Arthura Flecka miała być porażającym memento, ale i przestrogą przed cichym cierpieniem tysięcy innych "Jokerów" na co dzień.

Podsumowanie: Gorzka Parodia Zniszczonego Systemu

Joker okazał się absolutnie pionierskim dokonaniem kina z 2019 roku - przerażającym, ale także głęboko przejmującym i niepokojąco wiarygodnym. Film Phillipsa i kreacja Phoenixa odczarowały postać Jokera jak żadne inne wcześniejsze dzieło, sprowadzając ją z poziomu superzłoczyńcy ze świata fantazji na ziemski poziom społecznego wyrzutka doprowadzonego na skraj.

W swoim nieustępliwym realizmie w przedstawianiu losów Arthura, Joker zaoferował całkiem nową perspektywę na to, co tak naprawdę kryje się za przemocą i psychopatologią - perspektywę współczucia, ale i przestrogi. Tym samym dokonał bezprecedensowego wyczynu redefiniowania nie tylko postaci kultowej, ale i całej klasy złoczyńców z komiksów.

Jeśli poszukujesz filmowego doświadczenia, które wstrząśnie Tobą od środka, odwiedź vider-info.com i obejrzyj ten trzymający w napięciu, pogłębiony portret jednej z największych filmowych transformacji 2019 roku. Tylko upewnij się, że jesteś na to gotowy - bo po tej dawce mocnego, psychologicznego realizmu, nigdy już nie spojrzysz na Jokera tak samo.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 24510

Udostępnij