close icon
page-title
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Captain Marvel
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Marvel Studios

Kapitan Marvel Vider • Cały Film • Online

star6.8
15234Ocen
date2019
loader

Recenzje

 • avatar

  AgaMaga

  |12 godziny temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |1 dzień temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatPat

  |3 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  EdiHejka

  |3 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatVOD

  |4 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  titek

  |7 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  UnwindViewing

  |12 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10

Trailer

Spis treści

Kapitan Marvel 2019 Online - Niezłomna Siła Kobiecej Determinacji

W 2019 roku Marvel Studios uczyniło wielki postęp w promowaniu kobiecych superbohaterek na pierwszy plan swojego kinowego uniwersum. Kapitan Marvel w reżyserii Anny Boden i Ryana Flecka przedstawiła widzom Carol Danvers, kosmiczną heroinę o niewyobrażalnych mocach, która w pełni wpisywała się w feministyczny klimat tego okresu.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1995 roku, gdy Carol (brawurowa kreacja Brie Larson) budzi się na obcej planecie z zupełną amnezją. Odkrywa, że jest członkiem elitarnej rasy kosmicznych wojowników zwanej Kree i posiada nadludzkie umiejętności w postaci zdolności do manipulowania energią i niezwykłej siły. Trafia pod przywództwo przywódcy Kree, Yon-Rogga, który szkoląc ją stara się ujarzmić jej potężną moc.

Niebawem Carol trafia na Ziemię i nawiązuje niezwykłą przyjaźń z młodym Nickiem Furym (Samuel L. Jackson odmłodzony cyfrowo). Razem muszą rozwikłać zagadkę przeszłości Carol, której fragmenty zaczynają wracać. Wkrótce okazuje się, że to ona może być kluczem do powstrzymania inwazji na Ziemię przez bezlitosnych Kree, ryzykując jednak ujawnieniem swojego prawdziwego, nieziemskiego pochodzenia.

Kapitan Marvel

Gdzie Obejrzeć Kapitan Marvel Online?

Jeśli pragniesz doświadczyć tej inspirującej, zapierającej dech w piersiach opowieści o potędze i dziewczyńskiej mocy, vider-info.com jest idealnym miejscem na obejrzenie Kapitan Marvel online. Nasza platforma streamingowa oferuje film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z opcją napisów lub polskiego lektora.

Dzięki vider-info.com możesz bez problemu śledzić losy Carol Danvers, podziwiając przy okazji rewelacyjne efekty specjalne i wciągającą historię o odkrywaniu własnej tożsamości. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem komiksowego uniwersum Marvela, czy po prostu cenisz sobie dobre kino przygodowe, nasza oferta zapewni Ci kompletne i niezapomniane przeżycie.

Obsada - Siła Kobiet Na Pierwszym Planie

Obsadzona w roli tytułowej Brie Larson błyszczy jako charyzmatyczna Carol Danvers/Kapitan Marvel. Jej pewna siebie, nieustraszana osobowość i znakomite umiejętności aktorskie nie tylko czyniły Carola wiarygodną superbohaterką, ale pozwalały wykreować portret silnej, niezależnej kobiety, która nie bała się iść za głosem swojego serca.

U boku Larson występują inni znamienici aktorzy, w tym Sam L. Jackson w humorystycznej roli młodego Nicka Fury'ego, Ben Mendelsohn jako lodowaty złoczyńca Talos oraz gwiazdor Annette Bening w podwójnej roli biochemiczki Mar-Vell i inteligentnego SI o nazwie Najwyższy Intelekt. Ta feministyczna obsada dodawała filmowi znaczącej głębi i autentyczności.

Opinie i Recenzje - Przełomowa Moc Kobiety

Reakcje krytyków i widzów na Kapitan Marvel były w przeważającej mierze pozytywne, z uznaniem dla odważnej narracji i pochodzenia samej Carol Danvers. Wielu krytyków podkreślało, jak ważną rolę kobiety odgrywają w tym filmie i jak niewiele było dotąd silnych, wiodących bohaterek w kinie superbohaterskim.

Chwalono także humor i osobistą historię odkrywania własnej tożsamości przez Carol, dzięki czemu stawała się autentyczną, inspirującą postacią nie tylko dla młodych dziewcząt, ale wszystkich widzów. Sceny akcji również zostały docenione za spektakularne wykorzystanie efektów specjalnych do wiernego odwzorowania nieziemskich mocy Kapitan Marvel.

Niektórzy recenzenci krytykowali z kolei schematyczną fabułę i brak prawdziwego antagonisty na miarę zagrożenia, przed jakim stawała Carol. Jednak nawet najwięksi sceptycy musieli przyznać, że Kapitan Marvel był ważnym krokiem w kierunku większej różnorodności i reprezentacji kobiet w kinie superbohaterskim.

Kapitan Marvel

Podsumowanie: Kosmiczna Podróż po Sprawiedliwość

Ogólnie rzecz biorąc, Kapitan Marvel okazała się przełomowym, istotnym głosem w debacie na temat miejsc dla silnych, niezależnych kobiet w filmach akcji i o superbohaterach. Historia Carol Danvers dostarczyła nie tylko rozrywki, ale także ważnej inspiracji i przesłania siły dla widzów wszystkich płci.

Dołączając do elitarnego grona ikony popkultury, Kapitan Marvel udowodniła, że kobiety mogą być równie heroicznymi i nieustraszonymi, co ich męscy odpowiednicy, oferując nowy, pozytywny wizerunek do naśladowania. Był to kamień milowy, który z pewnością wyznaczy początek nowej ery inkluzywności w kinie superbohaterskim.

Jeśli więc poszukujesz nie tylko widowiskowej rozrywki, ale prawdziwie inspirującej opowieści o samopoznaniu i sile kobiet, Kapitan Marvel na vider-info.com będzie dla Ciebie obowiązkowym seansem. Dołącz do Carol Danvers w jej epickiej podróży odkrywania własnej mocy – zarówno tej fizycznej, jak i wewnętrznej. Niezwykła przygoda i lekcja odwagi czekają!

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 15234

Udostępnij