close icon
page-title
Królestwo planety małp
Królestwo planety małp

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Kingdom of the Planet of the Apes
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: 20th Century Studios

Królestwo planety małp Vider - Cały Film Online

star6.6
25Ocen
date2024
date2h 25m

Skomentuj

 • avatar

  NocturnalWatcher

  |2 godziny temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  Bacha

  |3 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  KubaManic98

  |3 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  AgaMaga

  |5 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |5 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  EdiHejka

  |8 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |11 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  UnwindViewing

  |11 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  MatVOD

  |13 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Królestwo planety małp 2024 Online - Nowa Era Planety Małp

Królestwo planety małp, długo oczekiwana kontynuacja przełomowej serii filmów science-fiction, trafi na ekrany w 2024 roku. To kolejny rozdział w historii Cezara i jego inteligentnych małp, którzy teraz muszą zmierzyć się z nowym, zaskakującym wyzwaniem - nie ludźmi, a innymi inteligentnymi małpami.

Fabuła Królestwo planety małp, choć trzymana w ścisłej tajemnicy, ma rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach z Wojna o planetę małp. Cezar i jego plemię założyli prosperującą społeczność w odległym zakątku świata, z dala od pozostałości cywilizacji ludzi. Ale ich spokój zostaje zburzony, gdy odkrywają istnienie innego, równie inteligentnego plemienia małp, które ma zupełnie inną wizję przyszłości ich gatunku.

Starcie Dwóch Królestw - Nowy Konflikt na Planecie Małp

Największą innowacją Królestwo planety małp jest wprowadzenie zupełnie nowego typu konfliktu do serii. Dotychczas widzieliśmy starcia między małpami a ludźmi, walkę o dominację i przetrwanie. Teraz jednak Cezar i jego plemię muszą skonfrontować się z istotami równie inteligentnymi i zdeterminowanymi jak oni sami.

To otwiera zupełnie nowe możliwości eksploracji tematów takich jak natura inteligencji, różne wizje społeczeństwa i przyszłości, a także granice lojalności i wspólnoty. Cezar, po raz kolejny wspaniale portretowany przez Andy'ego Serkisa, musi nie tylko obronić swoje plemię, ale też zakwestionować swoje przekonania i wartości w obliczu tej nowej sytuacji.

Królestwo planety małp

Wizualna Rewolucja - Nowy Poziom Efektów Specjalnych

Seria Planety Małp od zawsze słynęła z przełomowych efektów specjalnych, szczególnie w dziedzinie motion capture i cyfrowego tworzenia postaci. Królestwo planety małp ma podnieść tę poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najbardziej realistyczne i emocjonalnie ekspresyjne małpy, jakie kiedykolwiek widziano na ekranie.

Twórcy obiecują jeszcze bardziej szczegółowe i realistyczne modele postaci, z każdym włosem futra i zmarszczką skóry widocznymi w oszałamiającym detalu. Nowe algorytmy mają pozwolić na jeszcze lepsze uchwycenie niuansów ludzkiej mimiki i języka ciała, czyniąc cyfrowe małpy praktycznie nieodróżnialnymi od żywych istot.

Ale Królestwo planety małp to nie tylko małpy. Twórcy zapowiadają też zupełnie nowe, zapierające dech w piersiach lokacje, od bujnych dżungli po surowe, górskie krajobrazy. Każde miejsce ma być wypełnione oszałamiającymi detalami i realistyczną przyrodą, tworząc wciągający, wiarygodny świat przyszłości.

Ewolucja Gatunku - Nowe Gwiazdy Motion Capture

Jednak sercem Królestwo planety małp, tak jak poprzednich części, są aktorzy wcielający się w role inteligentnych małp. Andy Serkis powraca jako Cezar, ale do obsady dołączają też nowe gwiazdy, zarówno w tradycyjnych rolach, jak i tych wykreowanych cyfrowo.

Wśród nowych postaci szczególne zainteresowanie wzbudza Kor, przywódca konkurencyjnego plemienia małp, grany przez Mahershala Ali. Ali, dwukrotny zdobywca Oscara, ma wnieść do roli Kora magnetyczną charyzmę i intensywność, tworząc godnego przeciwnika dla Cezara.

Innym ekscytującym dodatkiem do obsady jest Keri Russell, która ma wcielić się w rolę Novy, tajemniczej ludzkiej kobiety żyjącej wśród małp Cezara. Jej obecność ma wprowadzić nowy, intrygujący wątek do historii i skomplikować relacje między postaciami.

Planeta Małp - Przyszłość Kina Science Fiction

Ale Królestwo planety małp to więcej niż tylko kolejny film science-fiction. To kolejny krok w ewolucji kina jako medium, szczególnie w dziedzinie efektów specjalnych i cyfrowego aktorstwa. Seria Planety Małp udowodniła, że można tworzyć emocjonujące, głębokie historie z postaciami generowanymi komputerowo, nie tracąc przy tym ludzkiego serca i przesłania.

To właśnie ta kombinacja wizualnej rewolucji i poruszającej, uniwersalnej historii czyni serię Planety Małp tak wyjątkową i wpływową. To kino, które popycha granice tego, co możliwe, jednocześnie zadając fundamentalne pytania o naturę człowieczeństwa, inteligencji i społeczeństwa. I to właśnie obiecuje kontynuować Królestwo planety małp.

Królestwo planety małp

Gdzie Obejrzeć Królestwo planety małp Online?

Jeśli fascynuje Cię świat Planety Małp i nie możesz doczekać się premiery Królestwo planety małp, vider-info.com jest miejscem dla Ciebie. Nasza platforma będzie oferować film od dnia premiery, w najwyższej możliwej jakości i z wygodnymi opcjami językowymi.

Niezależnie od tego, czy preferujesz oglądać filmy z dubbingiem czy z napisami, vider-info.com spełni Twoje oczekiwania. Nasz przyjazny interfejs i zaawansowany player zagwarantują, że seans Królestwo planety małp będzie niezapomnianym przeżyciem - bez irytujących przerw, bez kompromisów w jakości obrazu i dźwięku.

Podsumowanie: Królestwo planety małp - Nowy Rozdział w Rewolucji Kina Science Fiction

Królestwo planety małp zapowiada się jako triumfalne ukoronowanie jednej z najbardziej innowacyjnych i poruszających serii science-fiction naszych czasów. Z Cezarem i jego małpami stojącymi przed nowym, zaskakującym wyzwaniem, z zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi i gwiazdorską obsadą - ten film ma wszystko, co fani pokochali w poprzednich częściach, a także obiecuje zupełnie nowe emocje i idee.

Przygotuj się więc na powrót do świata Planety Małp, gdzie granice między człowiekiem a małpą, między naturą a technologią, między "my" a "oni" zacierają się. Przygotuj się na kolejną przełomową przygodę w towarzystwie Cezara, Kora, Novy i reszty niezwykłych postaci. Przygotuj się na Królestwo planety małp - tylko na vider-info.com. Ewolucja gatunku trwa!

10 Podobnych Filmów

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 25

Udostępnij