close icon
page-title
Osobliwy dom Pani Peregrine
Osobliwy dom Pani Peregrine

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Belgia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Big Screen Productions

Osobliwy dom Pani Peregrine Vider • Cały Film • Online

star6.8
9652Ocen
date2016
loader

Recenzje

 • avatar

  titek

  |13 godziny temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  Bacha

  |2 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |6 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  KubaManic98

  |6 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  AgaMaga

  |8 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  UnwindViewing

  |10 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  EdiHejka

  |11 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |14 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  MatVOD

  |14 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱

Trailer

Spis treści

Dlaczego warto obejrzeć film fantasy "Osobliwy dom Pani Peregrine"?

Osobliwy dom Pani Peregrine to niezwykła, pełna magii i przygód produkcja Tima Burtona, która zadembiłuje nawet najbardziej wymagających widzów. Obraz przenosi nas do tajemniczego, alternatywnego świata, gdzie czas się zatrzymał, a bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Jeśli lubisz klimaty fantasy i oryginalną, wciągającą fabułę, ten film jest dla Ciebie obowiązkową pozycją do obejrzenia.

Osobliwy dom Pani Peregrine

Niezwykła fabuła fantasy pełna przygód i magii w produkcji Tima Burtona

Osobliwy dom Pani Peregrine opowiada historię Jake'a, który po śmierci dziadka odkrywa niezwykły świat istniejący na uboczu znanej nam rzeczywistości. Podążając za wskazówkami zostawionymi przez krewnego, trafia do tytułowego przytułku, gdzie pod opieką tytułowej bohaterki chronią się uzdolnieni "osobliwi". Wśród nich Jake odkryje swoją prawdziwą tożsamość i siłę, a przy okazji będzie musiał stawić czoła potężnym wrogom.

Reżyser Tim Burton stworzył dla widzów intrygujący, zawiły świat pełen niesamowitości. Utrzymany w charakterystycznym dla twórcy, mrocznym klimacie film zabiera nas w podróż przez czas i przestrzeń, gdzie czekają nieuchronne przygody, tajemnice i prawdziwa magia. Fani Burtona z pewnością rozpoznają jego kunszt i styl.

Sprawdź gdzie obejrzeć Osobliwy dom Pani Peregrine online

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie Osobliwego domu Pani Peregrine online, masz kilka opcji. Jedną z nich jest vider-info, szeroko znany serwis VOD, gdzie za niewielką opłatą możesz cały film Osobliwy dom Pani Peregrine obejrzeć legalnie i wygodnie z dowolnego urządzenia. Znajduje się tam zarówno wersja z lektorem pl, jak i z polskimi napisami. Oprócz vider-info, produkcję tę możesz również znaleźć na innych popularnych platformach streamingowych.

 • Sprawdź czy Osobliwy dom Pani Peregrine jest już dostępny na vider-info z lektorem lub napisami pl
 • Poszukaj filmu Osobliwy dom Pani Peregrine za darmo na legalnych platformach VOD

Kinowa przygoda wśród bohaterów obdarzonych niezwykłymi mocami

Osobliwy dom Pani Peregrine to nie tylko fantastyczna opowieść, ale także niezwykła wyprawa w otoczeniu zupełnie wyjątkowych postaci. W tytułowym schronisku trafiają bowiem "osobliwi" - obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami ludzie, którzy muszą się ukrywać przed światem zewnętrznym. Jake pozna fascynujących bohaterów wyposażonych w najróżniejsze udziwnione moce - będzie mógł zobaczyć niewidzialną dziewczynę, osobę umiejącą stawać się olbrzymem czy chłopca potrafiącego wzniecać ogień za pomocą rąk.

Ta niezwykła galeria barwnych i nietuzinkowych postaci tchnęła w film ogromną energię. Podczas seansu Cały film Osobliwy dom Pani Peregrine widzowie przenoszą się do świata, gdzie wszystko jest możliwe, a przeznaczenie każdego z bohaterów odmienia się dzięki ich specjalnym talentom. Jest to doskonała rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych kinomanów.

Historia Jake'a odkrywającego nieznany dotąd świat przepełniony magią

W centrum wydarzeń znajduje się Jake - zwyczajny, współczesny nastolatek, którego życie wywraca się do góry nogami po tragicznych wydarzeniach. Śmierć ukochanego dziadka staje się impulsem do wyruszenia w niezwykłą podróż odkrywania sekretnego, magicznego świata istniejącego równolegle do naszej rzeczywistości. Tropem wskazówek pozostawionych przez krewnego, Jake cały film Osobliwy dom Pani Peregrine 2016 będzie mógł obejrzeć za darmo na legalnych platformach.

Poznając pełen czarów i osobliwości świat, chłopak nie tylko dowie się prawdy o swojej rodzinie, ale także odkryje nieznane dotąd oblicze samego siebie. Jego los splecie się nierozerwalnie z przeznaczeniem niezwykłych mieszkańców domu, a on sam będzie musiał udowodnić, że stać go na konfrontację z największymi zagrożeniami.

Gdzie obejrzeć online Osobliwy dom Pani Peregrine z lektorem lub napisami?

Jeżeli chcesz obejrzeć produkcję Osobliwy dom Pani Peregrine online, zarówno z lektorem polskim, jak i z napisami, masz kilka możliwości. Jedną z opcji jest skorzystanie z platformy vider-info, gdzie za niewielką opłatą uzyskasz legalny dostęp do filmu z wygodnej, domowej przestrzeni. Osobliwy dom Pani Peregrine znajdziesz jednak także na innych popularnych serwisach VOD - warto więc regularnie sprawdzać ich ofertę.

Osobliwy dom Pani Peregrine

Obsada aktorska i twórcy stojący za kultowym filmem fantasy

Sukcesowi Osobliwego domu Pani Peregrine z pewnością przyczyniła się obsada i twórcy filmu. W główne role wcielili się Eva Green, Samuel L. Jackson, Asa Butterfield, Ella Purnell i Chris O'Dowd - solidna mieszanka gwiazd oraz młodych, utalentowanych aktorów. Reżyserowania tej pełnej fantazji opowieści podjął się zaś nie kto inny, jak mistrz klimatów mrocznej baśni - Tim Burton.

Podobne filmy

Hubert Baran

Hubert Baran

Witajcie! Nazywam się Hubert Baran i jestem miłośnikiem klasyków kina. Podziwiam mistrzów za warsztat, ponadczasowość ich dzieł, umiejętność poruszania uniwersalnych tematów. W recenzjach analizuję filmy w kontekście epoki, dokonań reżysera, ewolucji gatunków. Staram się pisać przystępnie, by zarażać miłością do kina kolejne pokolenia.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 9652

Udostępnij