close icon
page-title
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Pitbull. Niebezpieczne kobiety
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Vider - Cały Film Online

star5.6
69Ocen
date2016
date2h 15m

Skomentuj

 • avatar

  MatVOD

  |15 godziny temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  EdiHejka

  |7 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |8 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  UnwindViewing

  |8 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  AgaMaga

  |11 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |13 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Spis treści

Gdzie oglądać film Pitbull. Niebezpieczne kobiety za darmo?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie hitu kinowego Pitbull. Niebezpieczne kobiety za darmo, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Przede wszystkim, warto zajrzeć na platformę streamingową vider.info, gdzie możesz legalnie i bez opłat obejrzeć cały film Pitbull. Niebezpieczne kobiety online z lektorem i napisami w języku polskim. Jednak vider.info to nie jedyna opcja – ten porywający kryminał jest dostępny także na innych popularnych serwisach VOD.

Niezależnie od wybranej platformy, obejrzenie Pitbulla. Niebezpiecznych kobiet z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem. Ten polski hit kinowy z 2016 roku skrywa w sobie wiele tajemnic i zwrotów akcji, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Jakie sekrety kryją policjantki Zuza i Jadźka?

W centrum akcji Pitbulla. Niebezpiecznych kobiet znajdują się dwie początkujące policjantki – Zuza i Jadźka. Choć na pierwszy rzut oka wydają się zwykłymi funkcjonariuszkami, szybko okaże się, że skrywają mroczne sekrety z przeszłości. Ich losy splotą się z historią doświadczonych stróżów prawa – Gebelsa i Majamiego, którzy pomogą im stawić czoła skorumpowanym przełożonym i bezwzględnym gangsterom.

Kobiety będą musiały wykazać się nie tylko odwagą i determinacją, ale także umiejętnością przetrwania w brutalnym, przestępczym świecie, z którym przyjdzie im się zmierzyć. Ich przyjaźń, lojalność i wzajemne zaufanie zostaną wystawione na ciężką próbę, a przed widzami stopniowo odsłonią się ich mroczne tajemnice.

Dlaczego należy zobaczyć polską produkcję Pitbull z 2016 roku?

Film Pitbull. Niebezpieczne kobiety to nie tylko trzymający w napięciu kryminał, ale także świetnie zrealizowana i bardzo wciągająca produkcja. Scenariusz oparty na faktach przedstawia realia pracy policji w sposób autentyczny i realistyczny, nie stroniąc od kontrowersyjnych wątków i trudnych tematów. Mimo mrocznego wydźwięku, twórcom udało się wpleść w fabułę nutkę humoru i ironii, która przełamuje ponurą atmosferę.

Polscy aktorzy stanęli na wysokości zadania, tworząc prawdziwe i wyraziste postaci, z którymi widz może się utożsamić. Dynamiczne sceny akcji, zaskakujące zwroty fabularne i świetna reżyseria sprawiają, że Pitbull. Niebezpieczne kobiety ogląda się jednym tchem, zaś niejednoznaczne zakończenie pozostawia widza z niedosytem, skłaniając do refleksji.

Kto wyreżyserował akcję Pitbull. Niebezpieczne kobiety?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to dzieło Patryka Vegi, cenionego polskiego reżysera i scenarzysty. Ten doświadczony twórca ma na swoim koncie wiele głośnych produkcji, poruszających ważne społeczne tematy. Dla fanów kina kryminalnego Vega nie jest jednak żadną nowością – wcześniej odpowiadał za takie hity jak Pitbull, Psy 2 oraz Psy 3. W walce o prawdę.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety opowiada historię dwóch młodych policjantek z Warszawy, które wkraczają w mroczny świat korupcji i przestępczości zorganizowanej. Vega po raz kolejny udowadnia, że świetnie czuje klimat polskich kryminałów i potrafi połączyć elementy sensacyjne z przesłaniem społecznym. Mocne strony tej produkcji to z pewnością doskonała obsada aktorska oraz wiarygodny, oparty na faktach scenariusz.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Jakie niebezpieczeństwa czekają na debiutantki w policyjnym mundurze?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to obraz, który bez taryfy ulgowej pokazuje, z jakimi zagrożeniami muszą się mierzyć młode policjantki wchodzące w zawód. Zuza i Jadźka, choć pełne zapału i ideałów, szybko zderzą się z brutalnymi realiami ulicznej przestępczości. Nie zabraknie strzelanin, pościgów i niebezpiecznych konfrontacji z bezwzględnymi gangsterami.

Poza fizycznym zagrożeniem, bohaterki będą musiały też stawić czoła nie mniej groźnemu wrogowi – skorumpowanym przełożonym oraz systemowi nastawionemu na tuszowanie nieprawidłowości. Ich determinacja, przyjaźń i wzajemne wsparcie zostaną wystawione na ciężką próbę. Dążąc do odkrycia prawdy, debiutantki przekonają się, że kryminalna intryga sięga znacznie głębiej, niż mogły przypuszczać.

Kryminalna intryga w filmie Niebezpieczne kobiety

Choć Pitbull. Niebezpieczne kobiety przedstawia historię dwóch młodych stróżek prawa, to nie jest to zwykły policyjny kryminał. Już od pierwszych minut widz zostaje wciągnięty w gęstą sieć intryg, korupcji i zdrady. Nic nie jest tym, czym się wydaje, a linie podziału między dobrymi a złymi zamazują się z każdą kolejną sceną.

Twórcy umiejętnie splątali wątki kryminalnych porachunków z motocyklowymi gangami, nielegalnym obrotem paliwami i układami w szeregach policji. Ten kalejdoskop zdarzeń czyni z Niebezpiecznych kobiet wciągającą i zaskakującą produkcję. Gdy już wydaje się, że widz ma wszystko rozgryzione, na jaw wychodzą kolejne ponure sekrety i rewelacje. Niejednoznaczne zakończenie pozostawia pole do własnej interpretacji, dając pożywkę dla dyskusji.

8 Podobnych Filmów

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 69

Udostępnij