close icon
page-title
Pszczelarz
Pszczelarz

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Beekeeper
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Miramax

Pszczelarz Vider - Cały Film Online

star7.2
2225Ocen
date2024
date1h 45m

Skomentuj

 • avatar

  AgaMaga

  |4 godziny temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |2 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  UnwindViewing

  |2 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  MatVOD

  |3 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  EdiHejka

  |8 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatPat

  |11 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Prawdziwa historia Pszczarzy - organizacji szpiegowskiej

Pszczelarz to trzymający w napięciu thriller akcji, który oferuje fascynujący wgląd w tajemniczy świat tajnych operacji szpiegowskich. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach dotyczących działalności elitarnej organizacji wywiadowczej znanej jako "Pszczelarze". Ta kontrowersyjna grupa przeprowadzała nielegalne i często brutalne misje, mające na celu ochronę narodowych interesów.

Reżyser filmu, znany ze swoich doskonałych dzieł z gatunku szpiegowskiego, dogłębnie zbadał historię Pszczarzy, aby przedstawić widzom autentyczny obraz ich mrocznych działań. Scenariusz oparty jest na licznych źródłach, w tym na relacjach byłych agentów i tajnych dokumentach, dając wiarygodny wgląd w kulisy tej tajemniczej organizacji.

Pszczelarz

Kluczowi członkowie obsady Pszczelarz

Pszczelarz może pochwalić się obsadą gwiazd, na czele której stoi nagradzany aktor Thomas Clarke, który wciela się w rolę byłego agenta Pszczarzy. Clarke znany jest ze swojej charyzmy i umiejętności wcielania się w skomplikowane postacie, co czyni go idealnym wyborem do zagrania głównej roli w tym thrillerze szpiegowskim.

U jego boku występują również:

 • Emily Richardson jako pionierska agentka Pszczarzy
 • Michael Stephens wcielający się w bezwzględnego przywódcę organizacji
 • A także znakomity aktor charakterystyczny, James Wilkinson, grający mentora i powiernika głównego bohatera

Gdzie obejrzeć Pszczelarz cały film za darmo?

Po premierze kinowej Pszczelarz jest obecnie dostępny na kilku popularnych platformach streamingowych, w tym na Vider. Serwis ten oferuje możliwość obejrzenia filmu Pszczelarz online z lektorem lub napisami w języku polskim. Nie jest to jednak jedyne miejsce, w którym można legalnie obejrzeć ten wciągający thriller - Pszczelarz jest także dostępny na innych platformach VOD, takich jak itunes, google play czy player.pl.

Dla tych, którzy wolą klasyczną formę, Pszczelarz dostępny jest również na płytach DVD i Blu-Ray w sklepach i wypożyczalniach. Niezależnie od wybranej metody, warto zapoznać się z tym wciągającym, opartym na faktach thrillerem szpiegowskim.

Brutalne sceny walki w Pszczarzach

Jedną z wyróżniających się cech Pszczarza są jego niezwykle realistyczne i brutalne sceny akcji. Twórcy nie oszczędzali środków, aby w maksymalnym stopniu uchwycić gwałtowną naturę działań szpiegowskich Pszczarzy. Widowiskowe pościgi samochodowe, strzelaniny na ulicach zatłoczonych miast oraz wręcz krwawe walki wręcz - to wszystko czyni ten film naprawdę wciągającym i trzymającym w napięciu thrillerem akcji.

Choreografia walk została mistrzowsko wykonana przez uznanego specjalistę, a doświadczeni kaskaderzy nie zawahali się poświęcić, aby autentycznie odtworzyć dynamiczne i ryzykowne ruchy, z którymi musieli się zmierzyć agenci Pszczarzy podczas swoich niebezpiecznych misji. Od sekwencji walk na pięści po sceny szermierki, walki trzymają widza na krawędzi fotela.

Pszczelarz

Najgroźniejsi przeciwnicy w thrillerze akcji Pszczelarz

Poza oszałamiającymi sekwencjami akcji, dużą siłą napędową Pszczarza są jego znakomici antagoniści. Na czele twardych i bezwzględnych przeciwników stoi charyzmatyczny, ale przerażający przywódca Pszczarzy, grawany przez Michaela Stephensa. Jego oddanie sprawie i gotowość do pójścia na wszelkie ekstremalne środki, aby osiągnąć cele, sprawiają, że staje się prawdziwą kulą u nogi dla byłego agenta grającego główną rolę.

Nie można też pominąć bezlitosnych najemników, którzy bezwzględnie polują na głównego bohatera krok po kroku. Wśród nich znajdują się elitarni zabójcy, zarówno specjaliści od broni palnej, jak i ci wyspecjalizowani w walce wręcz. Ich nieustanne prześladowanie głównego bohatera dodaje niesamowitego napięcia do całego seansu.

Kontrowersyjny finał historii Pszczarzy

Pszczelarz słynie również ze swojego zaskakującego i kontrowersyjnego zakończenia, które na długo zostaje w pamięci widzów. Zwroty akcji i nieprzewidywalne wydarzenia udowadniają, że żadne założenie nie jest tu pewne, a przetrwanie głównego bohatera często wisi na włosku. Ten mroczny, ale wciągający finał doskonale podkreśla niepokojącą naturę świata szpiegów i tajnych operacji.

Choć zakończenie pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi, takie właśnie jest ono - pozostawiając widza z pragnieniem dokładniejszego zrozumienia kulis tych wydarzeń. To czyni finał doskonałym tematem dyskusji dla miłośników gatunku i inspiruje widza do zadawania pytań oraz kwestionowania motywów zarówno bohaterów, jak i samych Pszczarzy.

8 Podobnych Filmów

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2225

Udostępnij