close icon
page-title
Wonder Woman
Wonder Woman

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Wonder Woman
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Atlas Entertainment

Wonder Woman Vider - Cały Film Online

star7.2
19485Ocen
date2017
date2h 21m

Skomentuj

 • avatar

  UnwindViewing

  |10 godziny temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  EdiHejka

  |3 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  MatVOD

  |6 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  MatPat

  |8 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  AgaMaga

  |8 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  titek

  |13 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Wonder Woman 2017 Online - Nieposkromiona Amazońska Wojowniczka

W 2017 roku DC Comics zrewolucjonizowało wizerunek kobiecych superbohaterek w hollywoodzkim mainstreamie za sprawą przełomowego filmu Wonder Woman. Ta epoka czyniąca produkcja, wyreżyserowana przez Patty Jenkins, ukazuje początki jednej z najpotężniejszych postaci komiksowych – amazonki Diany, która przemierza świat ludzi w trakcie I wojny światowej i odkrywa w sobie misję będącą symbolem kobiecego wyzwolenia.

Akcja filmu rozpoczyna się na rajskiej wyspie Themyscira, gdzie tytułowa Diana (porywająca Gal Gadot) dorasta jako księżniczka rasy nieśmiertelnych wojowniczek Amazonek pod okiem swojej surowej matki Hippolity (Connie Nielsen). Gdy pilotujący samolot amerykański szpieg Steve Trevor (Chris Pine) rozbija się u brzegów wyspy, Diana zostaje po raz pierwszy skonfrontowana ze światem ludzi i makabrami wojny.

Wbrew woli rodziny Diana opuszcza wraz ze Stevem bezpieczną przystań Themysciry, by wesprzeć aliantów w zakończeniu Wielkiej Wojny. W miarę postępów misji, poznaje nie tylko zasady ludzkiego świata, ale też coraz bardziej uświadamia sobie, że jest czymś więcej niż zwykłą wojowniczką – jest niemal boską istotą stworzoną, by nauczyć ludzkość współczucia i przywrócić pokój.

Wonder Woman

Gdzie Obejrzeć Wonder Woman Online?

Jeśli pragniesz doświadczyć tej epicko zainscenizowanej historii o sile, determinacji i odnalezieniu swojej prawdziwej misji, wider-info.com jest idealnym miejscem na obejrzenie Wonder Woman online. Oferujemy ten rewolucyjny film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z opcją polskich napisów lub lektora.

Na naszej platformie będziesz mógł bez przeszkód śledzić heroiczną podróż Diany z rajskiej Themysciry w samo serce ludzkiej wojny i okrucieństw. Nie musisz zastanawiać się dłużej, gdzie obejrzeć Wonder Woman z napisami pl – vider-info.com zapewni Ci pełnię niezapomnianego doznania filmowego.

Obsada - Historyczny Krok dla Kobiet

Jako tytułowa Wonder Woman, izraelska aktorka Gal Gadot wniosła nie tylko doskonałą formę fizyczną do roli, ale też ogromną charyzmę i głębię emocjonalną. Była zarówno piękna i potężna, jak i wrażliwa oraz empatyczna, stając się pierwszą prawdziwie kanoniczną kobiecą ikoną popkultury superbohaterską dla nowej generacji.

Nie można też zlekceważyć wkładu aktora Chrisa Pine'a jako Stevea Trevora – nie tylko odtworzył on w przekonujący sposób urok i umiłowanie dla honoru amerykańskiego bohatera, ale także stanowił doskonałe przeciwwagą dla Gadot, sprawiając, że ich relacja była pełna ciepła i chemii.

Pozostali świetni aktorzy drugoplanowi jak Robin Wright, Danny Huston i Elena Anaya dodawali filmowi wyjątkowej głębi. Jednak sercem Wonder Woman pozostawała kreacja Gadot jako postaci, która reprezentowała wszystko, co kobiece i wojownicze jednocześnie.

Opinie i Recenzje - Feministyczna Inspiracja

Po premierze Wonder Woman została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków i publiczność na całym świecie jako inspirujący, pozytywny film z przesłaniem płci i przywracania wiary w ludzkość oraz kobiecą siłę. Pochwały zbierała narracja przedstawiająca kobietę nie jako damsel in distress, ale potężną heroidę walczącą ramię w ramię u boku mężczyzn.

Wiele recenzji uwypuklało też świeżość i uniwersalność historii pochodzenia Diany, która przemawiała do szerokiego grona odbiorców niezależnie od płci czy wyznawanej ideologii. Entuzjastycznie przyjęto także sprawne wyważenie akcji, dramatu i motywów feministycznych.

Odnotowano jednak również nieliczne głosy krytyki zarzucające filmowi niewystarczająco nieprzewidywalny scenariusz. Jednak nawet najwięksi sceptycy nie mogli nie uznać, że w Wonder Woman widzowie w końcu otrzymali w pełni udaną realizację kultowej postaci komiksowej na dużym ekranie.

Wonder Woman

Podsumowanie: Odważna Księżniczka Wśród Śmiertelników

Wonder Woman to nie tylko efektowny film superbohaterski z zabawnymi efektami i sekwencjami akcji, ale przede wszystkim ważne osiągnięcie dla reprezentacji kobiet w popkulturze. Opowieść o boskiej wojowniczce, która uczy ludzkość miłości i jednocześnie walczy o pokój, na stałe zapisze się jako pierwsza prawdziwie ikoniczna rola w hollywoodzkim kinie.

Obraz Patty Jenkins pokazał, że kobiece postaci w tego typu produkcjach nie muszą być ani męskimi odpowiednikami, ani też obiektami seksualnymi – mogą być pełnokrwistymi, wielowymiarowymi heroidami, które inspirują całe pokolenia. W tym właśnie sensie Wonder Woman była pionierskim wyczynem jak na warunki 2017 roku.

Jeśli więc pragniesz przeżyć filmową przygodę, która zaprowadzi Cię od mitologii do pola bitwy oraz odkryjesz siłę, jaka drzemie w każdym z nas, warto obejrzeć tę produkcję na vider-info.com. Towarzysz Dianie w jej drodze do odnalezienia prawdziwej misji i pozwól, by Cię zainspirowała do znalezienia własnej mocy – w końcu każdy z nas ma w sobie potencjał bohatera!

9 Podobnych Filmów

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 19485

Udostępnij