close icon
page-title
Za duży na bajki 2
Za duży na bajki 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Za duży na bajki 2
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Pokromski Studio

Za duży na bajki 2 Vider • Cały Film • Online

star6.3
12Ocen
date2024
loader

Recenzje

 • avatar

  AgaMaga

  |14 godziny temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  EdiHejka

  |3 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  titek

  |3 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  Bacha

  |8 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |10 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  MatVOD

  |12 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  MatPat

  |13 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  UnwindViewing

  |13 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10

Spis treści

O czym opowiada film?

Za duży na bajki 2 to kolejna odsłona popularnej serii o perypetiach Waldka, Staszka i Delfiny. Tym razem trójka przyjaciół przeniesie się w malownicze Tatry, gdzie przeżyją lato pełne przygód i niespodziewanych zwrotów akcji. Główną oś fabularną stanowić będzie historia Waldka, który podczas wakacyjnej wyprawy odkryje zaskakującą prawdę o swoim ojcu.

Chłopiec dowie się, że w górskiej okolicy mieszka jego ojciec, który lata temu opuścił rodzinę. Zdeterminowany, by poznać powody tego postępku, Waldek wraz z nierozłącznym Staszkiem, wyruszą w nocną eskapadę na poszukiwania zaginionego rodzica. Na drodze do wyjaśnienia tajemnicy ich dzieciństwa, będą musieli stawić czoła wielu niebezpieczeństwom kryjącym się na górskich ścieżkach.

Za duży na bajki 2

Dlaczego warto obejrzeć tę produkcję?

Za duży na bajki 2 to gwarancja świetnej rozrywki dla całej rodziny. Film łączy w sobie wzruszające wątki rodzinne z dawką zdrowego humoru i wartką akcją, której z pewnością nie zabraknie podczas przygody w Tatrach. Twórcom udało się stworzyć lekką, zabawną opowieść z przekazem, który trafi nie tylko do najmłodszych widzów.

Kapitalna gra aktorska, szczególnie w wykonaniu młodych gwiazd filmu, wspaniale wpisuje się w klimat wakacyjnych perypetii i sprawia, że z łatwością wchodzimy w filmowy świat pełen wzruszeń i humoru. Akcja nabiera tempa, a zabawne dialogi przeplatane są z przejmującymi scenami rodzinnymi, dzięki czemu Za dużym na bajki 2 ogląda się doskonale.

Gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 2024 za darmo?

Najprostszym i najpewniejszym sposobem na legalne obejrzenie Za dużego na bajki 2 w Polsce jest udanie się do kina. Film gości właśnie na dużych ekranach, dzięki czemu możemy przeżyć wakacyjne przygody Waldka i spółki w najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku.

Wielbiciele seansu domowego również nie powinni narzekać, ponieważ Za duży na bajki 2 wkrótce zagości na najpopularniejszych platformach VOD, takich jak Netflix, Player, vider-info czy innych. Obecnie za darmo całości fabuły online nie obejrzymy, jednak z czasem powinna się ona pojawić w serwisach streamingowych, bądź na wybranych kanałach telewizyjnych.

Fenomenalna obsada: Kto zagrał w Za dużym na bajki 2?

Ogromną zaletą Za dużego na bajki 2 jest fenomenalna obsada, która w dużej mierze przyczyniła się do sukcesu tej wakacyjnej komedii. W główne role wcielili się ponownie świetni młodzi aktorzy - Tomasz Ziętek jako Waldek, Bartłomiej Węgrzyn jako Staszek oraz Julia Olczyk w roli Delfiny.

Trio świetnie wypadło na tle doświadczonych gwiazd polskiego kina, takich jak Katarzyna Glinka, Jan Englert czy Mirosław Baka. Za duży na bajki 2 to jednak przede wszystkim pole do popisu dla najmłodszych członków obsady, którzy z zaangażowaniem i humorem wcielili się w barwne charaktery swoich filmowych odpowiedników.

Za duży na bajki 2

Kulisy powstawania hitowej komedii

Za dużym na bajki 2 stoi doświadczona ekipa filmowców z Pokromskiego Studia, która od początku miała jasną wizję kontynuacji najpopularniejszej polskiej serii familijnej ostatnich lat. Do reżyserii ponownie zaangażowano Michała Rogalskiego, twórcę poprzednich odsłon przygód Waldka i spółki.

Prace nad scenariuszem trwały kilka miesięcy, a głównym wyzwaniem było wymyślenie ciekawej i wartościowej fabuły, która nie będzie jedynie kalką wcześniejszych opowieści. Ostatecznie zdecydowano się na motyw poszukiwania zaginionego ojca Waldka i przeprowadzki całej rodziny w góry.

Nagrywanie w przepięknych plenerach

Za duży na bajki 2 został w całości nakręcony w malowniczych plenerach Tatr, Zakopanego i okolic, co z jednej strony zachwyca pięknymi widokami na ekranie, a z drugiej prowadziło do wielu wyzwań logistycznych na planie. Zdjęcia realizowano m.in. w Dolinie Kościeliskiej, Murowańcu, Jaskini Mroźnej oraz przy Gładkiej Przełęczy.

Przygoda sezonu: najśmieszniejsze sceny wakacyjnej ekranizacji

Twórcy Za dużego na bajki 2 postawili na sprawdzoną formułę łączącą doskonały humor sytuacyjny z aurą wakacyjnej przygody. Kluczowe sceny rozgrywają się na szlakach górskich, gdzie Waldek i jego przyjaciel Staszek pakują się w jeden żartobliwy kłopot za drugim.

 • Ich nocna eskapada w poszukiwaniu ojca Waldka prowadzi do serii zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.
 • Nie można zapomnieć o uroczych sekwencjach z udziałem Delfiny, która musi maskować zniknięcie chłopców przed ciotką i jej nowym partnerem.
 • Mnóstwo jest również gagów i komediowych wstawek z udziałem dorosłych bohaterów, którzy często lądują w opałach przez poczynania rozbrykanych dzieci.

Za duży na bajki 2 z pewnością nie zawiedzie fanów dobrego humoru. Film gwarantuje solidną porcję niezapomnianych przygód, w których główni bohaterowie nieustannie wpadają z deszczu pod rynnę. Wisienką na torcie są przepiękne tatrzańskie plenery, stanowiące idealne tło dla wakacyjnych perypetii Waldka i spółki. To propozycja obowiązkowa dla całej rodziny!

Podobne filmy

Leonardo Krupa

Leonardo Krupa

Siemanko! Jestem Leonardo Krupa, fan kina gatunkowego. Kocham horrory, science fiction, thrillery - filmy, które wciągają i trzymają w napięciu. W recenzjach oceniam pomysł, wykonanie, emocje. Nie traktuję kina śmiertelnie poważnie - cenię dystans i poczucie humoru. Jeśli też lubisz seans z dreszczykiem, zapraszam na moje recenzje!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12

Udostępnij