close icon
page-title
Zakonnica II
Zakonnica II

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Nun II
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: New Line Cinema

Zakonnica II Vider • Cały Film • Online

star6.8
1789Ocen
date2023
loader

Recenzje

 • avatar

  EdiHejka

  |4 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  UnwindViewing

  |3 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  MatPat

  |4 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  MatVOD

  |6 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |9 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  titek

  |10 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  AgaMaga

  |11 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.

Trailer

Spis treści

Która obsada występuje w Zakonnica II?

Zakonnica II to długo wyczekiwana kontynuacja kultowego horroru z 2018 roku. W sequelu ponownie zobaczymy kilka znanych twarzy z oryginalnego filmu. Tahnee Athos powraca w roli siostry Irene, głównej bohaterki, która po raz kolejny zmierzy się z demoniczną siłą Valak. W obsadzie znajdzie się również Bonnie Aarons, która ponownie wcieli się w tytułową Zakonnicę, budzącą grozę swym przerażającym wizerunkiem.

Obok powracających gwiazd, w Zakonnicy II zobaczymy także nowe twarze. Do obsady dołączyła między innymi Isabella Merced, znana z ról w filmach "Transformers: Przebudzenie bestii" oraz "Strażnicy Galaktyki Vol. 3". Merced wcieli się w postać Casey, młodej kobiety, której losy splotą się z dramatyczną historią siostry Irene. Innym wartym uwagi nazwiskiem jest Johnny Depp, który pojawi się w niewielkiej roli.

Zakonnica II

Jak powstała ciemna kontynuacja Zakonnicy?

Zakonnica II to kontynuacja ogromnego przeboju z 2018 roku, który był spin-offem serii "Obecność". Film oryginalny odniósł globalny sukces kasowy, zarabiając ponad 365 milionów dolarów przy budżecie 22 milionów. Nie dziwi więc, że wytwórnia New Line Cinema postanowiła stworzyć sequel.

Za kamerą Zakonnicy II stanął Michael Chaves, który wyreżyserował już pierwszy film. Scenariusz do kontynuacji napisał akira Boxer, znany między innymi z pracy nad takimi hitami, jak "Resident Evil: Ostatni rozdział" oraz "It: Rozdział 2". Budżet sequela wyniósł około 38,5 miliona dolarów - znacznie więcej niż w przypadku oryginału.

Gdzie obejrzeć Zakonnica II cały film za darmo?

Fani horroru z pewnością zastanawiają się, gdzie mogą legalnie obejrzeć Zakonnicę II online. Cały film jest już dostępny na kilku popularnych platformach streamingowych, w tym na vider-info.com. Ta witryna umożliwia wygodny dostęp do najnowszych premier zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i Smart TV.

Zakonnica II można również znaleźć na innych serwisach VOD, takich jak Netflix, HBO Max czy Amazon Prime Video. Wybór właściwej platformy zależy od preferencji i posiadanych subskrypcji. Warto jednak pamiętać, że nielegalne źródła udostępniające filmy mogą narażać na ryzyko naruszeń praw autorskich oraz szkodliwe oprogramowanie.

Zakonnica 2 kontra pierwowzór - jakie są różnice?

Miłośnicy oryginalnej Zakonnicy z pewnością zastanawiają się, czym sequel różni się od swojego poprzednika. Choć kontynuacja nawiązuje do wątków z pierwszej części, to opowiada zupełnie nową, mrożącą krew w żyłach historię. Zakonnica II przenosi nas do lat 50. ubiegłego wieku, gdzie zło nieoczekiwanie przybiera na sile.

W przeciwieństwie do oryginału, w którym siostry zmagały się z demoniczną siłą w klasztorze, akcja sequela rozgrywa się w różnych lokacjach - od francuskiej wioski, po przerażającą willę rodziny Marquisów. To sprawia, że sequel wydaje się bardziej rozbudowany i epicko opowiedziany. Twórcy postawili też na bardziej złożoną, głębszą fabułę oraz mroczniejszą, posępną atmosferę.

Zakonnica II

Czego mogą się spodziewać widzowie po Zakonnicy II?

Widzowie Zakonnicy II z pewnością mogą liczyć na solidną dawkę grozy i mrożących krew w żyłach scen. Twórcy sequela obiecują, że nie zawiedzie on fanów oryginalnego horroru. W filmie ponownie pojawi się przerażająca Zakonnica Valak, która na nowo wyda się widzom jedną z najstraszniejszych postaci ze świata "Obecności".

Oprócz świetnie zrealizowanych scen przerażenia, sequel ma zaoferować także wciągającą, tajemniczą fabułę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie zabraknie również zapadających w pamięć ról aktorskich, na czele z powracającą Tahnee Athos. Miłośnicy będą mogli cały film Zakonnica II obejrzeć online na vider-info.com lub innych popularnych platformach VOD.

Kto wyreżyserował i napisał scenariusz do sequela Zakonnicy?

Za kamerą Zakonnicy II stanął Michael Chaves, który był też reżyserem pierwszej części horroru. Chaves ma na koncie kilka innych tytułów z gatunku grozy, w tym "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Scenariusz do sequela napisał z kolei Akiva Goldsman - zdobywca Oscara za adaptację "Pięknego umysłu" oraz twórca m.in. "I Am Legend" i "Wzgórza nadziei".

Goldsman we współpracy z twórcami serii "Obecność" stworzył dla Zakonnicy II wyjątkowo mroczną, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji fabułę. Wspólnie udało im się rozbudować przerażający świat przedstawiony i stworzyć wielowątkowy, zapadający w pamięć sequel dla wszystkich fanów horroru.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1789

Udostępnij