close icon
page-title
Skazana
Skazana 2021 Vider: Cały serial online

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Skazana
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: Agata Kulesza

Skazana 2021 Vider: Cały serial online

star6.7
16Ocen
date2021

Sezony

Skomentuj

 • avatar

  MatVOD

  |3 godziny temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  UnwindViewing

  |6 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  EdiHejka

  |7 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |9 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  AgaMaga

  |10 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  MatPat

  |13 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  titek

  |14 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Spis treści

Dlaczego warto obejrzeć Skazana?

Skazana to serial, który z pewnością zainteresuje miłośników kryminałów i thrillerów prawniczych. Opowiada niezwykle intrygującą historię sędzi Alicji Mazur, która znana była z surowych wyroków wobec przestępców. Niespodziewanie sama zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia za kraty. Serial pokazuje, jak ta kobieta musi stawić czoła realiom więziennego życia – tym samym, na które sama wielokrotnie skazywała innych.

To przewrotna, trzymająca w napięciu fabuła, która gwarantuje świetną rozrywkę. Serial Skazana wyróżnia ciekawa perspektywa psychologiczna i obyczajowa. Widzowie mogą przyjrzeć się blaskom i cieniom polskiego systemu prawnego oraz więziennictwa. Produkcja podejmuje też ważne tematy – poczucia sprawiedliwości, dylematów moralnych oraz zagrożenia niewinnymi ludźmi.

Skazana

Co wyróżnia serial Skazana na tle innych kryminałów?

Skazana z pewnością wyróżnia się na tle innych kryminałów niezwykłą fabułą. Zazwyczaj tego typu seriale skupiają się na śledztwach prowadzonych przez policjantów lub prokuratorów. Tymczasem tutaj w centrum wydarzeń znajduje się sędzia, która niespodziewanie sama staje się oskarżoną. Ta przewrotność i zmiana perspektywy dodają całej historii świeżości i głębi.

Kolejną wyróżniającą się cechą jest realistyczne i szczere sportretowanie życia więziennego. Widzowie nie obcują tutaj z wyidealizowanym czy bardzo brutalistycznym obrazem zakładu karnego, lecz z jak najbardziej prawdopodobnym ujęciem tej rzeczywistości. Twórcy nie stronią też od podejmowania trudnych tematów i dylematów etycznych.

 • Zakręcona fabuła, która wciąga i intryguje
 • Ciekawe, rzadko eksplorowane w kryminałach środowisko – wymiaru sprawiedliwości i więzienia
 • Szczere i realistyczne przedstawienie więziennej rzeczywistości
 • Podejmowanie ważnych tematów etycznych i prawnych

Gdzie obejrzeć Skazana cały serial za darmo?

Cały serial Skazana możesz obejrzeć za darmo na kilku popularnych platformach streamingowych. Jedną z nich jest vider.info, gdzie znajduje się pełna wersja produkcji wraz z lektorem lub napisami w języku polskim. Jest to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą nadrobić zaległości lub po prostu raz jeszcze przeżyć tę wciągającą historię.

Oprócz vider.info, Skazana z lektorem lub napisami dostępna jest też na innych legalnych serwisach VOD. Znajdziesz ją m.in. na Netfliksie, Playerze czy Cyfrowym Polsacie. Warto więc sprawdzić, czy któryś z serwisów, z których już korzystasz, nie ma tej pozycji w swojej ofercie. Jeśli tak, to możesz wygodnie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów zapoznać się z tą wspaniałą produkcją.

Poznaj kulisy produkcji Skazanej

Serial Skazana to imponująca i wiarygodna produkcja, której realizacja wymagała ogromnego wysiłku ze strony twórców. Za kamerą stanęła znakomita reżyserka Agata Kulesza, która znana jest m.in. z takich hitów jak "Mrok" czy "W głębi lasu". Scenariusz napisali Olga Chajdas, Katarzyna Dziedzic i Zygmunt Bródka, bazując na własnych doświadczeniach oraz materiałach eksperckich.

Kluczem do sukcesu była autentyczność i realizm serialu. By móc go osiągnąć, twórcy konsultowali się z prawnikami, sędziami i pracownikami więzień na każdym etapie produkcji. Dbano o szczegóły, tak aby widzowie poczuli się zanurzeni w prawdziwym świecie polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Ogromną rolę odegrała tu oczywiście obsada aktorska, która poradziła sobie doskonale. Alicję Mazur zagrała Agata Kulesza, doceniona za role m.in. w "Idzie" i "Zimnej wojnie". Jej kreację uzupełnili świetni aktorzy drugoplanowi, jak Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska czy Sebastian Fabijański.

Skazana

Jaka jest przewrotna fabuła serialu Skazana?

Fabuła Skazanej z pewnością należy do najbardziej przewrotnych i zaskakujących w historii polskich kryminałów. Oto sędzia Alicja Mazur, znana ze swojego bezwzględnego podejścia do przestępców, zostaje niespodziewanie oskarżona o zabójstwo. Kobieta trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać w brutalnej rzeczywistości, którą sama wielokrotnie przyczyniła się do tworzenia przez swoje surowe wyroki.

To niezwykła historia o tym, jak łatwo przekroczyć granicę między wymiarem sprawiedliwości a bezprawiem. Twórcy nie tylko przedstawiają nam życie w więzieniu, ale też podejmują ważne dylematy etyczne. Gdzie przebiega granica między słusznym a krzywdzącym wyrokiem? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? To prowokacyjny serial, który pozostawia wiele pytań bez jednoznacznej odpowiedzi.

Kto tworzy i występuje w Skazanej?

Za reżyserią serialu Skazana stoi ceniona Agata Kulesza, znana z takich produkcji jak "Mrok" czy "W głębi lasu". Scenariusz napisała trio: Olga Chajdas, Katarzyna Dziedzic i Zygmunt Bródka. Twórcy postawili na autentyzm i realizm, dlatego wsparcia udzielali im prawnicy, sędziowie i pracownicy więzień.

Główną rolę Alicji Mazur zagrała sama Agata Kulesza, doceniona wcześniej m.in. za kreacje w "Idzie" i "Zimnej wojnie". U jej boku wystąpili znakomici aktorzy drugoplanowi, jak Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska, Sebastian Fabijański i wielu innych.

8 Podobnych Seriali

Oceń serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 16

Udostępnij