close icon
page-title
S.W.A.T.
S.W.A.T. Vider • Serial Online • Wszystkie odcinki

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: S.W.A.T.
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Shemar Moore

S.W.A.T. Vider • Serial Online • Wszystkie odcinki

star8.1
1301Ocen
date2017

Sezony

Recenzje

 • avatar

  EdiHejka

  |6 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  UnwindViewing

  |2 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  AgaMaga

  |4 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |4 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest
 • avatar

  titek

  |5 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫
 • avatar

  MatPat

  |9 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  MatVOD

  |14 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱

Spis treści

S.W.A.T. 2017 Online - Elitarna Jednostka Policji LA

S.W.A.T. to trzymający w napięciu serial akcji, który zadebiutował na CBS w 2017 roku. Inspirowany kultowym filmem z 2003 roku, przenosi widzów w środek wybuchowych działań elitarnej jednostki policji w Los Angeles.

W centrum wydarzeń znajduje się sierżant Daniel Hondo Harrelson, były żołnierz piechoty morskiej, który dołącza do jednostki S.W.A.T. jako negocjator. Wraz ze swoim oddziałem zmagają się nie tylko z niebezpiecznymi sytuacjami, ale także narastającymi napięciami na tle rasowym w mieście.

Serial z 2017 roku pokazuje mroczną i często brutalną stronę pracy oddziałów specjalnych, ale równocześnie zgłębia motywy i dylematy moralne stojące za działaniami bohaterów. Zderzenie obowiązków zawodowych z silnymi więziami rodzinnymi i osobistymi tworzy dodatkowy poziom dramaturgii.

Realistyczne, pełne akcji sceny przeplecione są z błyskotliwymi dialogami i głębokimi analizami tematów społecznych, takich jak dyskryminacja rasowa czy nadużycia w organach ścigania. Wszystko to sprawia, że S.W.A.T. to nie tylko solidny kąsek dla fanów gatunku, ale również prowokujący do refleksji dramat obyczajowy.

S.W.A.T.

Obsada - Kto Zagrał w Serialu?

W rolę nieugiętego lidera oddziału S.W.A.T., Hondo Harrelsona, wciela się charyzmatyczny Shemar Moore, znany wcześniej z hitowego serialu Przybysz. Moore z wiarygodnością przedstawia wewnętrzne rozterki i motywacje swojej postaci, dodając jej głębi psychologicznej.

U jego boku występuje fenomenalny Alex Russell jako Jim Street, młody, zdolny członek zespołu, który musi zmierzyć się z własnymi demonami. Chemia między tymi dwoma aktorami stanowi istotny filar serialu.

Inną świetną rolę odgrywa Lina Esco jako Christina Chris Alonso - jedyna kobieta w elitarnej jednostce, która musi udowodnić swoją wartość kolegom. Jej silna, wyrazista kreacja dodaje S.W.A.T dodatkowego wymiaru.

Nie można też zapomnieć o Davidzie Lim jako znakomitym specjaliście ds. wywiadu Victorze Tanie oraz Patricku St. Espmicie jako zażartym komandorze Rayzie. Ta doskonała obsada dodaje realizmu i głębi tej ekscytującej serii.

Jak Wypadł Serial na Tle Innych? - Opinie

Od momentu premiery w 2017 roku, S.W.A.T. został dobrze przyjęty przez krytyków, którzy chwalili go za wysokie napięcie, świetne sceny akcji i dobre tempo narracji. Szczególne pochwały zbierała świetna obsada, zwłaszcza Shemar Moore, który nadał głównej postaci Hondo wiarygodność i złożoność.

Recenzenci doceniali również umiejętne przeplatanie ekscytujących pościgów z bardziej przemyślanymi wątkami społeczno-obyczajowymi, które dodawały głębi i znaczenia. Chwalono też realistyczne przedstawienie pracy oddziałów antyterrorystycznych.

Część krytyków narzekała jednak na wtórność niektórych wątków fabularnych oraz zbyt powierzchowne podejście do pewnych problemów rasowych czy policyjnych nadużyć. Mimo tych zarzutów, większość zgadzała się, że S.W.A.T. to solidny, trzymający w napięciu serial akcji z dodatkowym wydźwiękiem.

S.W.A.T.

Gdzie Obejrzeć S.W.A.T. Online

Cały serial S.W.A.T., wraz z debiutanckim sezonem z 2017 roku, jest dostępny do obejrzenia wyłącznie na vider-info.com. Na naszej platformie znajdziesz wszystkie odcinki z najwyższą jakością obrazu i opcjami napisów PL lub lektora.

Nie musisz już dalej szukać gdzie obejrzeć S.W.A.T. z napisami pl - vider-info.com ma dla Ciebie pełny pakiet tego trzymającego w napięciu serialu akcji. Dzięki naszym usługom możesz zanurzyć się w świecie elitarnej jednostki policyjnej bez żadnych kompromisów.

Podsumowanie: S.W.A.T. - Elitarna Jednostka Kontra Najgroźniejsi Przestępcy

S.W.A.T. to serial, który od swojego debiutu w 2017 roku dostarcza widzom dawkę mocnej akcji przeplatanych trzeźwymi komentarzami społecznymi. Dzięki świetnej obsadzie prowadzonej przez charyzmatycznego Shemara Moore'a oraz realistycznemu przedstawieniu pracy antyterrorystów, produkcja ta zdobyła uznanie zarówno fanów żywiołowych pościgów, jak i tych poszukujących głębszych treści. Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w tym ekscytującym świecie, vider-info.com jest jedynym miejscem, gdzie możesz obejrzeć cały serial z najwyższą jakością obrazu i opcją napisów PL lub lektora polskiego. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Podobne seriale

Oceń serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 1301

Udostępnij